Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

AppStore’un kazancını Tim Cook Açıkladı!

  • 05 Haziran 2018
  • 60 kez görüntülendi.
AppStore’un kazancını Tim Cook Açıkladı!

App Store kazancı resmen dudak uçuklatıyor! App Store bünyesinde uygulama geliştiricileri için WWDC 2018 bünyesinde müjdeyi veren Tim Cook, bu hafta içerisinde geliştiricilerin kazancının 100 milyar doları geçeceğini belirtti. 20 milyon kayıtlı geliştirici bulunan platforma, haftada 500 milyon ziyaretçi geliyor. App Store kazancı ile uygulama marketlerin tamamını geride bıraktı.

WWDC 2018’de yapılan tüm duyurular! (VİDEO)

WWDC, bu akşam başlıyor. WWDC 2018 etkiliğinde yapılacak olan tüm duyuruları, sizlere canlı olarak aktaracağız. WWDC 2018 canlı izle etkinliğimiz saat 20:00’da YouTube kanalımızda başlayacak.

App Store kazancı geliştiricilere yarayacak!

App Store’un kazancı tam olarak geliştiricilere yansıtılıyor. iOS işletim sistemine sahip tüm cihazların beslendiği bu platformda, uygulamalar ve reklam harcamaları ile rekorlar kırılmaya devam ediyor. Tüm iOS uygulamalarının yazılım temellerini oluşturan yazılım dili, Apple’ın CEO’su Tim Cook’un gündeminde büyük bir yer kapladı.

App Store üzerinde Swift yazılım dili kullanılarak yazılmış olan 350.000 milyon uygulamanın var olduğunu belirten Cook, “Swift en hızlı büyüyen program dili.” şeklinde ifadeler kullandı. Tim Cook, kodlamanın büyük ve geliştirilmeye açık bir yetenek olduğunu ve dünya üzerindeki hemen her okul tarafından öğretilmesi gerektiğini de ekledi.

https://shiftdelete.net/app-store-kazanci-dudak-ucuklatiyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
Azim Güvenlik