Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Akıllı telefonlar sayesinde adından çokça bahsettiren Xiaomi giyilebilir teknoloji ürünlerinden de adını bahsettirmek istiyor. Geçtiğimiz …

Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Akıllı telefonlar sayesinde adından çokça bahsettiren Xiaomi giyilebilir teknoloji ürünlerinden de adını bahsettirmek istiyor. Geçtiğimiz günlerde sızıntıları ile gündemde olan Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Xiaomi Mi Watch Lite özellikleri

Xiaomi Mi Watch Lite, 320×320 piksel çözünürlüğe sahip 1,4 inç kare LCD ekran ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı saati iki saat içerisinde tamamen şarj eden 230mAh pil ile kutudan çıkıyor.

Akıllı saatin normal kullanımında 9 güne kadar ve sürekli GPS spor modunda 10 saate kadar pil ömrü sunabileceğini iddia ediyor. Xiaomi’nin yeni akıllı saati; bisiklete binme, kapalı alanda bisiklet sürme, açık havada koşu, koşu bandı, yürüyüş, havuzda ve denizde yüzme vb. sporları içeren 11 spor modu özellikleriyle geliyor.

Akıllı saat, 50 metreye kadar suda çalışan 5 ATM‘ye kadar su ve toz geçirmezlik derecesi bulunmaktadır. Ayrıca kalp atış hızı izleme, uyku izleme, solunum egzersizleri çağrı ve sohbet bildirimleri, hava durumu desteği ve müzik kontrolleri özelliği ile kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Yeni tanıtılan saatin dikkat çeken özelliklerinden birisi de; 120’den fazla saat arayüzü ile piyasaya sürülmesi.

Android kullanıcıları bu akıllı saati bağlamak için Xiaomi Wear uygulamasını indirmesi gerekirken iOS kullanıcıları ise; Xiaomi Wear Lite uygulamasını indirmesi gerekecek. Son olarak akıllı saatin fiyatına değinirsek; fiyatı hakkında bir açıklama yapılmadı fakat neredeyse aynı cihaz olan Redmi Watch, 40 dolar fiyat etiketi ile tanıtılmıştı. Bu nedenle yeni tanıtılan akıllı saatin fiyatının da bu civarlarda olması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası