SonTakip

Windows 10’un yeni başlat menüsü yakında sizlerle!

Kaynağa göre, güncelleştirilmiş başlat menüsü Windows 10’un genel sürümünde beklenenden çok daha erken görünecek. Tahmini olarak Ekim veya Kasım …

Windows 10’un yeni başlat menüsü yakında sizlerle!

Kaynağa göre, güncelleştirilmiş başlat menüsü Windows 10’un genel sürümünde beklenenden çok daha erken görünecek. Tahmini olarak Ekim veya Kasım aylarında kullanıma sunulacak. Daha önce güncellenmiş başlat menüsü bahar 2021 güncellemesinin bir parçası olacağı düşünülmesine rağmen erken şekilde sahalarda olacak.

Başlat Menüsü yakında kullanıma sunulacak!

Güncellenmiş Başlat Menüsü bugün Insider Beta kanalında daha önce yalnızca Geliştirici Önizlemesinde kullanılabilir denenmek üzere Windows 10 Build 19042.421’de ortaya çıkmıştır. Buna göre, birkaç ay içinde yeni Başlat menüsü Windows 10’un genel sürümünde görünecektir.

Hatırlatacak olursak, yeni Başlat menüsü görsel olarak tazelenmiş ve daha kısa ve öz hale gelmiştir. Arka plan rengini değiştirme özelliğine sahiptir. Ek olarak, yeni simgeler ortaya çıktı. Kenar tarayıcı Başlat menüsü ile eş zamanlı olarak güncellenecektir. Sekmeler daha küçük resim şeklinde açılacaktır.

Son zamanlarda Edge, Chromium motoruna geçti ve daha hızlı çalışmaya başladı. Ve büyük fonksiyonel Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi’nin yayınlanmasından sonra, tarayıcı RAM açısından daha da ekonomik hale geldi. Kullanımı yüzde 27’ye kadar azalmış bulunmakta. Microsoft, bireysel cihazlardaki performansın yapılandırmaya ve kullanıma bağlı olduğuna dair bir açıklama yaptı.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası