Windows 10 kullanıcılarına müjde: Yeni güncellemeler yolda!

Teknoloji devi Microsoft, popüler işletim sistemi Windows 10 için yeni bir özellik güncellemesi yayımladı. Güncelleme, oldukça dikkat çekici!

Windows 10 kullanıcılarına müjde: Yeni güncellemeler yolda!

Microsoft, birçok kullanıcının hâlâ severek kullanmaya devam ettiği popüler Windows 10 işletim sistemi için yeni bir güncelleme yayımladı. Söz konusu güncelleme, şaşırtıcı bir şekilde yeni özellikleri kullanıcı deneyimine sunuyor. İşte güncellemenin detayları

Microsoft, Windows 10 için son sözü henüz söylemedi!

Microsoft’un 22H2 sürümüyle birlikte Windows 10 tarafındaki özellik güncellemelerini sonlandıracağı düşünülüyor olsa da yayımlanan son güncelleme, durumun böyle olmadığını gözler önüne sergiledi. Uzun süredir yalnızca güvenlik güncellemeleri yayımlayan teknoloji devi, bu sefer dikkat çekici bir özellik güncellemesi yayımladı.

Yayımlanan yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar, “Dosya Gezgini” arayüzünde yeni bir seçenek görebilecekler. Hızlı bir şekilde OneDrive fonksiyonlarını kullanabilme olanağı sunan özellik; kullanıcıların kolaylıkla görsel, video, doküman ve diğer dosyalarını yedekleyebilmelerini sağlayacak.

Yeni Windows 10 güncellemesiyle birlikte değişikliğe gidilen tek kısım, Dosya Gezgini değil. Güncelleme, işletim sisteminin bildirim, konumlandırma ve zaman fonksiyonlarında da önemli geliştirme ve iyileştirmeleri kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Popüler işletim sisteminin hâlâ geliştirilmeye devam ediyor olması, teknoloji dünyasını fazlasıyla şaşırttı. Bu durum, Microsoft’un henüz son sözü söylemediğinin altını bir kez daha çizmekle birlikte yeni güncellemelere de kapı aralıyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası