WhatsApp pek çok kişinin istediği özelliğe kavuşacak!

WhatsApp şu anda yeni özellikleriyle gündeme geliyor. Birden fazla cihazda aktif olarak kullanılma imkânını sunmaya başlayacak olan popüler …

WhatsApp pek çok kişinin istediği özelliğe kavuşacak!

WhatsApp şu anda yeni özellikleriyle gündeme geliyor. Birden fazla cihazda aktif olarak kullanılma imkânını sunmaya başlayacak olan popüler mesajlaşma uygulaması yeni güncelemesiyle pek çok kişinin istediği özelliği kazanıyor. WhatsApp grup sohbetlerini kalıcı sessize alma nihayet geliyor!

WhatsApp grup sohbetlerini kalıcı sessize alma

WABetaInfo’da yer alan habere göre WhatsApp, grup sohbetlerinin bildirimlerini tamamen sessize alma seçeneği getiriyor. WhatsApp yeni özelliği kullanıcılara 2.20.197.3 sürümü aracılığı ile sunacak.

Bildiğiniz gibi şu anda onlarca grupta bazen iş dolayısıyla bazen ise okul sebebiyle bulunuyoruz. İsteyerek girilmeyen bu grupların kalabalık olmasından kaynaklı olarak sürekli mesaj bildirimleri gelebiliyor. Bildirimleri almak istemeyen kullanıcılar bu grup sohbetlerinin bildirimlerini 8 saat, 1 hafta ve 1 yıl gibi sürelerle sessize alabiliyordu.

İstenmeyen grup mesajlarını engellemeyi içeren bu seçeneklere artık ”sonsuza kadar engelleme” ekleniyor. En uzun süreli engelleme 1 yıl olarak kullanıcılara sunuluyordu. Yeni güncelleme ile birlikte bu sayı ortadan kalkıyor ve yerine sonsuza kadar seçeneği eklenmiş oluyor.

Grup sohbetleri noktasında yapılan bu yeni düzenleme pek çok kişinin hoşuna gidecek gibi duruyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası