Watch Dogs 2’yi ücretsiz deneyin

Watch Dogs 2 satın almak istiyor ama oynamadan da karar vermek istemiyorsanız size harika bir haberimiz var. Ubisoft, Watch Dogs 2 için ücretsiz bir sürümü kullanıcılara açtı.

Watch Dogs 2’yi ücretsiz deneyin

Ubisoft‘tan PS4 ve Xbox One kullanıcılarına özel hamle geldi. Geçtiğimiz aylarda satışa çıkan ve ilk Oyunun aksine hayli beğeni toplayan Watch Dogs 2 ücretsiz oldu.

Daha doğrusu oyunu satın almadan önce 3 saat deneyebilirsiniz.

Watch Dogs 2 deneme sürümü açıldı

Watch Dogs 2 deneme sürümü için aslında demo değerlendirmesi yapmak mantıklı değil çünkü yapımı oynadığınız 3 saat içerisinde multiplayer kısmı da dahil olmak üzere tam oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Demo oyunlara göre avantajsız kısmı ise  doğal olarak içeriğin boyutu. Watch Dogs 2, 25 ile 28 GB arası bir yer kaplıyor ve 3 saat için bile bu boyutlarda bir oyunu indirmek zorundasınız.

Güzel tarafı ise, eğer oyundan memnun kalırsanız, tek yapmanız gereken Watch Dogs 2’yi PS4 ve Xbox One üzerinden satın almak. Ayrıca ilk 3 saatlik ilerleyişiniz de kaybolmuyor.

Watch Dogs 2 ücretsiz sürümü PS4 için 18 Ocak (bugün) itibariyle PS4 için açıldı. Xbox One Sahipleri ise oyunu indirebilmek için 24 Ocak‘ı beklemek zorundalar.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/watch-dogs-2-ucretsiz-oldu-78685

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası