SonTakip

Uygun fiyata PlayStation 4 göz yaşartıcı ile sonuçlandı!

Corona virüsü ile mücadele sürecinde dünya genelinde yeni normal hayata geçiş başlamış olsa da, tehlike halen geçmedi. Bazı ülkelerde insanlar …

Uygun fiyata PlayStation 4 göz yaşartıcı ile sonuçlandı!

Corona virüsü ile mücadele sürecinde dünya genelinde yeni normal hayata geçiş başlamış olsa da, tehlike halen geçmedi. Bazı ülkelerde insanlar normal hayata geçişi abartarak gruplar halinde toplandıkları / buluştuklarını için ikinci dalga ile karşı karşıya kalırken, korkutucu bir görüntü PlayStation 4 için Fransa’dan geldi.

Fransa’daki mağaza zincirlerinden birisi olan LIDL yeni mağazasının açılışına özel olarak PlayStation 4 fiyatını 95 Euro’ya indirdi. Stoklar sınırlı olduğu için bu indirimi görenlerin mağazaya akın etmesiyle birlikte izdiham yaşandı.

Uygun fiyata PlayStation 4 izdiham ile sonuçlandı!

Raporlara göre polis kalabalığı dağıtmak için göz yaşartıcı gaz ile müdahale etmek zorunda kaldı. “Bu coşku bizi çok şaşırttı ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.” diyen mağaza sözcüsü, yoğun ilgi sonrasında güvenli bir ortam sağlanamadığı için indirimin kalıcı olarak iptal edildiğini açıkladı. Yani kullanıcılar uygun fiyata PlayStation 4’e sahip olma fırsatını kaybetti.

Tasarımı ile oldukça dikkat çeken PlayStation 5 resmi olarak tanıtılmış olsa da fiyatı henüz açıklanmadı. Ancak, cihaz ilk kez satışa sunulduğunda benzer bir kampanya halinde yine izdiham yaşanması kaçınılmaz görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası