SonTakip

Uygulama mezarlığı: Google bir servisin daha fişini çekiyor!

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google, onlarca farklı servise ve uygulamaya sahip. Ancak sandığınızın aksine bunların …

Uygulama mezarlığı: Google bir servisin daha fişini çekiyor!

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Google, onlarca farklı servise ve uygulamaya sahip. Ancak sandığınızın aksine bunların hepsi popüler değil. Hatta pek çok başarısız girişimi bulunan şirket, sahip olduğu servislerin fişini çekmesiyle ünlü.

Son olarak bunların arasına bir yenisi daha eklendi. Google Benim İşletmem uygulaması kullanımdan kaldırılıyor. İşletme profilini güncel tutmak ve müşterilerle bağlantı kurmak isteyen kullanıcıların farklı bir yöntem kullanması gerekiyor. İşte ayrıntılar…

Google, Benim İşletmem uygulamasının fişini çekiyor

Özellikle küçük ölçekli şirketler için oldukça önemli olan Google benim işletmem, bulunabilirlik açısından maksimum fayda sağlıyor. Uygulama; yerel işletmelerin, ekstra bir bütçe ayırmadan arama sonuçlarında çıkmasına yardımcı oluyor. Ancak bu durum değişiyor.

Uygulama sayesinde sayesinde kullanıcılar, Google’da arama yaptıkları zaman firmanızla karşılaşır. Böylece etkileşim kazanma şansınız artar. Ayrıca oluşturulan profil ile hem arama sonuçlarının sağ tarafında kutucuk olarak hem de Google Haritalar’da yer alma imkanınız olur. 

Google tarafından kapatılan uygulama, artık kullanılmayacak. İşletmesini düzenlemek, işletme profilini güncel tutmak ve müşterilerle bağlantı kurmak için Google Haritalar ve Arama’dan yararlanmanız gerekiyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası