Türk Telekom Siri ile para gönderecek!

Türk Telekom, Online İşlemler uygulamasına Siri ile Lira Gönderme özelliğini ekledi. Siri üzerinden lira gönderme işlemiyle, Apple’ın sesli asistanı Siri’ye sesli komut vererek para yollanabilecek.

Türk Telekom Siri ile para gönderecek!

Türk Telekom Siri ile para gönderme özelliğini iOS mobil uygulamasına ekledi. Siri üzerinden lira gönderme işlemiyle, Türk Telekom kullanıcıları Apple’ın sesli asistanı Siri’ye sesli komut vererek çok daha kolay ve hızlı bir şekilde birbirlerine Lira gönderebilecekler.

Türk Telekom Siri ile para gönderme dönemi başladı!

Türk Telekom, hızlı ödeme, paket değişikliği ve kota takibi gibi hizmetlerle kullanıcılarına kolaylık sağlamayı hedeflediği, Online İşlemler Uygulamasının App Store’da yer alan son versiyonuyla, yeni bir özellikle kullanıcıların . Türk Telekom, Apple’ın sesli asistanı Siri ile kullanıcılarına yalnızca sesli komut vererek başka bir numaraya lira gönderme imkanı sağlıyor.

Kullanıcıların başka bir numaraya Lira gönderebilmeleri için istedikleri kişinin adını ve göndermek istedikleri tutarı Siri’ye sesli olarak iletmeleri yeterli oluyor. Siri ile lira gönderme özelliğini kullanmak isteyen Türk Telekom mobil hat sahibi Apple kullanıcıları, Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasını indirerek bu hizmetten anında faydalanabiliyor.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/turk-telekom-siri-ile-para-gonderecek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası