Stranger Things 4. sezon için Freddy sürprizi!

Ünlü Netflix dizisi, Stranger Things 4. sezon için Ekim ayının başına yeniden çekimlere başlamıştı. Son sezonunda sürpriz bir final yapan dizi …

Stranger Things 4. sezon için Freddy sürprizi!

Ünlü Netflix dizisi, Stranger Things 4. sezon için Ekim ayının başına yeniden çekimlere başlamıştı. Son sezonunda sürpriz bir final yapan dizi, Freddy Krueger sürprizi ile karşımıza çıktı.  İşte Upside Down temasıyla ters bir şekilde paylaşılan yeni oyuncu kadrosu:

Stranger Things 4. sezon için 9 yeni oyuncu

Stranger Things 4. sezon hikayesi için ilk fragmanda karşımıza çıkan sürpriz, dizinin Rusya’da başlayacağına işaret ediyordu. Pandemi nedeniyle çekimlerine ara verilen dizi, Ekim ayında yeniden çekimlere başlamıştı. Çekimlerle ilgili set fotoğrafları paylaşan hesap, uzun süre sonra diziyle ilgili önemli bir paylaşımla karşımıza çıktı.

Buna göre, Stranger Things yeni sezon için 9 yeni oyuncuyla anlaşıldı. Dizinin resmi hesabı ayrıca oyuncuların karakterleri ilgili kısa bilgiler de verdi. Oyunculardan birisi ise Elm Sokağı Kabusları korku serisinden hatırladığımız Freddy Krueger karakterine hayat veren Robert Englund.

Aktör yapılan paylaşıma göre “1950’lerde korkunç bir cinayetten dolayı bir psikiyatri hastanesinde hapsedilen rahatsız ve göz korkutucu bir adam” olarak tanımlanan Victor Creel‘i canlandıracak.

Bunun dışında Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Jaqen H’ghar karakterini canlandıran Tom Wlaschiha’da dizinin kadrosuna katılmış görünüyor. Wlaschiha’nın oynayacağı karakter ise Dimitri adında bir Rus gardiyan. Paylaşımda ise “Dimitri, zeki ve çekici bir Rus hapishane gardiyanı ama ona güvenilebilir mi?” şeklinde karakter kısaca açıklanmış.

Diğer paylaşılan karakterlerin de Upside Down temasıyla paylaşılmış olması,  filmin kötü adamları olacağı böylece ortaya çıkarmış oldu.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası