SonTakip

Star Wars, açık dünyada geçen bir oyuna dönüşüyor

Büyük bir hayran kitlesi bulunan Star Wars, açık dünya bir savaş oyununa uyarlanıyor. Daha henüz bir duyurudan ibaret olan oyun, bu haliyle bile …

Star Wars, açık dünyada geçen bir oyuna dönüşüyor

Büyük bir hayran kitlesi bulunan Star Wars, açık dünya bir savaş oyununa uyarlanıyor. Daha henüz bir duyurudan ibaret olan oyun, bu haliyle bile hayranlarının iştahını kabartıyor.

“Orijinal bir Star Wars macerası yaratmaktan heyecan duyuyoruz”

Lucasfilm Games tarafından paylaşılan bir Tweet ile duyurulan oyun, Ubisoft ve Massive Entertainment’ın da için de bulunduğu ekip tarafından geliştirilecek. Henüz proje aşamasında olan yeni oyun için geliştirici personel arayışıda sürüyor.

Bünyesinde Assassin’s Creed’ten Watch Dogs’a kadar uzanan AA yapım oyunları barındıran Ubisoft’un ve Tom Clancy’s The Division serisini geliştiren ekibin de yer alacağı oyunun kalitesi, şimdiden oyun severler tarafından merak edilmeye başlandı.

Oyunun geliştirici ekibinden Ubisoft CEO’su Yves Guillemot yeni oyunu şöyle ifade etti;“Star Wars hikâyesinin kalıcı parçaları haline gelecek yeni dünyalar, karakterler ve hikayeler oluşturmak bizim için inanılmaz bir fırsat. Ubisoft Massive stüdyomuzun, Lucasfilm Games ile yakın bir şekilde çalışarak orijinal bir Star Wars macerası yaratmasından heyecan duyuyoruz.” dedi

Star Wars‘u açık dünyaya uyarlayan Lucasfilm Games tarafından oyun ilgili paylaşılan kısıtlı bilgiler, oyunun en erken 2023 veya sonrasında piyasaya sunulacağını düşünülüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası