SonTakip

Spotify piyasaya yeni bir uygulama sundu!

Hemen hemen herkesin kullandığı popüler müzik uygulaması Spotify, geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel Stations by Spotify uygulamasını çıkardı.

Spotify piyasaya yeni bir uygulama sundu!

Hemen hemen herkesin kullandığı popüler müzik uygulaması Spotify, geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel yeni bir uygulama çıkardı. Stations by Spotify adını verdiği uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Stations by Spotify yeni müzik keşfetmenin en kolay yolu!

Google Play’de bulunan uygulamanın açıklamasına göre, Spotify, bu uygulamayı, kullanıcıların tamamen ücretsiz olarak yeni müzikleri dinlemesi ve keşfetmesi için süper basit bir yol olarak kullanıcılarına sundu.

Uygulamada bulunan istasyonlar sayesinde modunuza göre en uygun olanı seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı kullanırken müzik aramanıza da gerek yok sadece istasyonları dinler ve müziklere kalp koyarsınız, Spotify’da size özel istasyonunu oluşturmaya başlar.

Tıpkı bir radyo gibi düşünebileceğiniz uygulamada müzikleri atlamak için bir yol olmasa da, dinlediğiniz bir çalma listesini daha da kişiselleştirmek için şarkıyı kalpleyebilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir diğer husus ise, Stations by Spotify uygulamasının Spotify hesabınızı kullanması, bu şekilde uygulama sizlere Favorilerim gibi bilinen çalma listelerinizi sunabilir.

 

Kaynak adres : https://shiftdelete.net/spotify-piyasaya-yeni-bir-uygulama-sundu

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası