SonTakip

Sony Playstation VR satışları ne durumda?

Sony’nin sanal gerçeklik teknolojisi ile üst seviye oyun deneyimini birleştirdiği Playstation VR için satış rakamları açıklandı. Peki, Sony bugüne kadar kaç adet Playstation VR sattı?

Sony Playstation VR satışları ne durumda?

Geçtiğimiz yıl düzenlenen E3 2016 konferansında sanal gerçeklik dünyasına PlayStation VR ile başarılı bir giriş yapan Sony, elde ettiği satış rakamları ile rakiplerine ciddi farklar atmayı başardı.

Gelin, şimdi detaylı incelemesini daha önce sizler ile paylaştığımız Sony PlayStation VR’ın elde ettiği satış başarısına ve sanal gerçeklik dünyasında son duruma hep birlikte göz atalım.

Playstation VR satışları 1 milyon barajını aştı!

Sony tarafından paylaşılan son rakamlara göre 2016 yılında duyurusu gerçekleştirilen Playstation VR, bugüne kadar 1 milyondan daha fazla sattı.

Playstation VR’ı 5 milyon adet ile ilk sırada yer alan Samsung Gear VR geride bırakırken, üçüncü sırada 420 bin adet ile HTC Vive ve 243 bin adet ile Oculus Rift takip ediyor.

Playstation VR sahipleri bugüne kadar 5.25 milyon adet sanal gerçeklik oyunu satın alırken, Playstation 4’ün 60 milyon adet sattığını belirten Sony yetkilileri bu ürün için henüz yolun başında olduklarını özellikle vurguluyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/sony-playstation-vr-satislari-ne-durumda-82511

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası