SonTakip

Shadow Warrior 2’den Yeni Video!

Katana ile dehşet saçmak kaldığı yerden devam ediyor. Shadow Warrior 2 için yayınlanan oynanış videosu ile heyecanımız artıyor. İşte karşınızda Shadow Warrior 2!

Shadow Warrior 2’den Yeni Video!

Video oyunlarına baktığımız zaman, genel olarak korunan çizginin dışına çıkıldığını görmekteyiz.

Bir on yıl öncesine geri dönecek olursak, sektördeki ciddiyet ve eğlence dengesinin dengede olduğunu görür iken; şimdi ise bu dengeden bahsetmemiz mümkün değil ki özellikle de FPS türü yapıtlarda…

1997 yılında 3D Realms ekibi tarafından geliştirilen Shadow Warrior yapıtı da ciddiyet uzak fakat eğlenceli bir oyun yapısı ile kısa süre içerisinde kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştı.

Aradan geçen yılların ardından ise 2013 yılı içerisinde Flying Wild Hog ekibi tarafından Shadow Warrior tekrar hayat bularak günümüz oyuncularına sunulmuştu.

Katanamı verin bana!

Yeni nesil yapıtlar arasında başarılı bir grafik yakalayan yapıt, ikinci oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Flying Wild Hog tarafından geliştirilmeye devam edilen Shadow Warrior 2, uzun bir süredir sessizliğe gömülmüş iken geçtiğimiz saatler içerisinde bu sessizlik yayınlanan oynanış videosu ile bozuldu.

Yayınlanan videoya göz attığımız zaman; birçok yeni karakter ile birlikte silah çeşitlerini görmekteyiz. Oynanış olarak bir hayli kendisini geliştiren yapıtın bu yıl içerisinde raflardaki yerini alması bekleniliyor.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/shadow-warrior-2-oynanis-videosu-yayinlandi-71868

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası