RED’in holografik telefonu karşınızda!

RED’in merakla beklenilen holografik ekranlı ve mobil çekimde çığır açma hedefindeki Hydrogen One akıllı telefonu için özel bir ilk bakış videosu geldi.

RED’in holografik telefonu karşınızda!

Dijital kamera üreticisi RED, mobil pazara adım atacağı Hydrogen One holografik akıllı telefonuyla oldukça iddialı. Son olarak, RED Hydrogen One prototipine ait bir inceleme videosuysa ürüne ilk bakışı atmamızı sağlıyor.

RED Hydrogen One ilk bakış videosu!

YouTube’da yer alan RED Hydrogen One videosuna bakılırsa akıllı telefon, iPhone 7 Plus modelinden bile büyük. 5.5 inç ekranlı akıllı telefon oldukça şık siyah metal bir kasaya sahip. Ayrıca, ürünün iki yanı rahat bir tutuş için parmak kavrama noktalarına sahip ve ürünün sağ tarafına özel bir deklanşör tuşu konumlandırılmış.

Hyrdrogen One’ın arka tarafındaysa maalesef son dönem akıllı telefonların kötü kaderi olan kamera çıkıntısı bulunuyor. Dikkat çeken kısımsa alt tarafta yer alan temas noktaları. Burası sayesinde ürün, Moto Mods gibi eklentilerin kullanılmasını sağlayacak. Yine altta USB Type-C ve kulaklık girişi portları yer alıyor.

Videoda maalesef RED akıllı telefonunun merak edilen holografik ekran detaylarını göremiyoruz. Şirketin şimdilik bunu göstermek için hazır olmadığı ifade ediliyor. İsterseniz 3 boyut yerine sadece 2 boyutu tercih etme seçeneğinizin de olduğu vurgulanıyor. Yani özellik istendiğinde kapatılabiliyor. Akıllı telefon, mobil cihaz ile fotoğraf ve video çekiminin geleceği olmak için oldukça kararlı gözüküyor. Ürünün fiyat etiketi içinse 1,200 doların planlandığını hatırlatalım.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/redin-holografik-telefonu-karsinizda-84011

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası