PS4 oyuncularına Cyberpunk 2077 para iadesi yapılıyor

Yılın oyunu Cyberpunk 2077, PS4 konsollarında kullanıcıların cihazlarının çökmesine neden oluyor. Sony tarafından sıkça karşılaşmadığımız para …

PS4 oyuncularına Cyberpunk 2077 para iadesi yapılıyor

Yılın oyunu Cyberpunk 2077, PS4 konsollarında kullanıcıların cihazlarının çökmesine neden oluyor. Sony tarafından sıkça karşılaşmadığımız para iadesi işlemi kullanıcılar işin başladı.

PS4 oyuncularına Cyberpunk 2077 para iadesi yapılıyor

7 yılın ardından sayısız ertelemeler sonunda piyasaya çıkan Cyberpunk 2077 gündemden düşmüyor. Oyun PC kullanıcılarını memnun ederken, konsol kullanıcılarını adeta bıktırma noktasında. Fazla sayıdaki görsel hata ve performans sorunları şikayetlerinin bir hayli fazla olduğu oyun, PS4 konsollarında düşük performans gösterip, bazılarında ise çökmelere sebep oluyor.

Reddit’te yer alan konuda PS4 kullanıcılarının Sony’den para iadesi aldığını belirtiyor. Kullanıcılar Sony destek hattı üzerinden şikayetlerini ilettiklerini ve kısa sürede ücretin şirket tarafından iade edildiğini belirtiyor.

PS4 kullanıcılarının bazıları oyundayken 30 FPS‘ye anca çıkabilirken, yoğun sahnelerde ise 15 FPS’ye kadar düştüğünü belirtiyor. Şikayetlerin fazla olması nedeniyle Sony, para iadelerine devam ederken şikayetleri oyunun yapımcısı CD Projekt Red’e gönderiyor. Oyuna gelen ilk güncellemenin de sorunu çözmediği görülürken, oyunun yapımcısı sorunu çözemezse GTA 5’i  geçecek gözüyle bakılan Cyberpunk 2077 için sıkıntılı bir süreç başlayacak gibi görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası