SonTakip

Prisma’dan Sonra Sıra Alter’de

iOS ve Android platformlarının gözde fotograf düzenleme uygulaması Prisma’ya rakip çıktı. Peki Alter, Prisma’nın pastasından pay alabilecek mi?

Prisma’dan Sonra Sıra Alter’de

Geçtiğimiz günlerde kullanıcı sayısı her geçen gün daha da artan Prisma‘nın, Android platformuna geldiğini duyurmuştuk. 40‘a yakın filtreyle resimleri sıradaşı formlarda sunan Prisma‘nın sadece iOS platformundaki kullanıcı sayısı 10 milyonu aşmıştı.

400 milyona yakın fotografı filtresinden geçiren Prisma‘nın yükselişi duraklayacak gibi görünüyor. İlk bakışta Prisma‘nın türevi gibi görünen Alter fark yaratan bir özellikle karşımıza çıkıyor.

Prisma‘nın kısıtlı sayıda filtre imkannı sunması kullanıcıların bir süre sonra uygulamayı kullanmaktan vazgeçmesine sebep olmaktaydı.

Alter ise mevcut filtre havuzunun yanı sıra kullanıcılara kendi filtrelerini yapma imkanını da sunuyor. Uygulama içerisinde, filtreden geçireceğiniz fotograf ile birlikte filtre olarak da bir fotograf seçip fark yaratmak mümkün.

Buna rağmen Alter‘in büyük ölçüde Prisma‘dan ilham aldığını söylemekte fayda var. Android ve iOS platformlarında aynı anda sunulan Alter’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/prisma-sonra-sira-alter-73955

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası