SonTakip

Poco logo değiştirdi: İşte yeni yüzü

Xiaomi’den ayrılarak bağımsız bir marka olan Poco’nun kimliği değişiyor. Poco logo değiştirdi. Aynı zamanda marka yeni bir slogan ve maskot da …

Poco logo değiştirdi: İşte yeni yüzü

Xiaomi’den ayrılarak bağımsız bir marka olan Poco’nun kimliği değişiyor. Poco logo değiştirdi. Aynı zamanda marka yeni bir slogan ve maskot da duyurdu. 1. yaşını dolduran firma, yeni görünümüyle daha genç ve enerji dolu bir profil çiziyor.

Poco marka kimliğini değiştiriyor

Bütçe dostu akıllı telefonlarıyla tüketicilerin dikkatini çeken Poco’nun marka kimliği değişti. Firma, sloganını ‘Made of Mad’ olarak açıkladı. Çılgınlık vurgusu yapılan sloganı, ‘Çılgınlıktan üretildi‘ şeklinde dilimize uyarlayabiliriz.

Poco tarafından yapılan logo değişimini yukarıdaki görebilirsiniz. Markanın yeni logosunda, ‘O’ harfinin yerine gelen emoji dikkat çekiyor. Logodaki emoji aynı zamanda Poco’nun yeni maskotu oldu.

Diğer yandan Poco’nun bu değişikliği şu anda sadece Hindistan’da geçerli olacak. Markanın global kimliğinde yeni logo, maskot ve slogan henüz kullanılmıyor. Ancak ilerleyen süreçte firma, global tarafta da bu değişiklikleri yapabilir.

Xiaomi’den ayrılan Poco’nun 1. doğum günü

Çinli teknoloji devi Xiaomi’den ayrılan Poco’nun, bağımsız bir marka oluşunun ilk yılı geride kaldı. Şirket de böylece ilk doğum gününü kutladı.

Markanın 1. yıl dönümünde tanıttığı yeni marka yüzü için yönetici Anuj Sharma da açıklama yaptı. Sharma, yeni marka kimliğiyle benzersiz akıllı telefonlarını onurlandırdıklarını belirtti.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası