PlayStation’a gelecek Xbox özel oyunları resmen belli oldu!

PlayStation 4/5 ve Nintendo Switch’e gelecek Xbox özel oyunları çıkış tarihleriyle birlikte belli oldu. İşte ayrıntılar!

PlayStation’a gelecek Xbox özel oyunları resmen belli oldu!

Son dönemin en çok konuşulan konularından birisi de şüphesiz Xbox özel oyunlarının rakip platformlara geleceğinin açıklanması diyebiliriz. Bu durum Xbox kullanıcılarının pek de hoşuna gitmezken, PlayStation ve Nintendo sahiplerinin ise iştahını bir hayli kabartıyor. Son olarak PlayStation 4/5 ve Nintendo Switch’e gelecek Xbox özel oyunları çıkış tarihleriyle birlikte belli oldu.

Dört Xbox özel oyunu PlayStation 4/5 ve Nintendo Switch’e geliyor

Hatırlanacağı üzere son dönemdeki gelişmelerin üzerine geçtiğimiz günlerde Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer yaptığı açıklamada dört Xbox özel oyununun PlayStation 4/5 ve Nintendo Switch konsolları için çıkış yapacağını söyledi. Konuyla ilgili kısa süre önce önemli gelişmeler yaşandı ve söz konusu oyunlar ve çıkış tarihleri resmen belli oldu.


Dört Xbox özel oyunu PlayStation 4/5 ve Nintendo Switch’e geliyor
  • Pentiment – 22 Şubat’ta PS4, PS5 ve Nintendo Switch için çıkacak
  • Hi-Fi Rush – 19 Mart’ta PS5 için çıkacak
  • Grounded – 16 Nisan’da PS4, PS5 ve Nintendo Switch için çıkacak
  • Sea of ​​Thieves – PS5 için 30 Nisan’da çıkacak

Yapılan son resmi açıklamaların eşliğinde rakip konsollara çıkacak Xbox özel oyunlarının Pentiment, Hi-Fi Rush, Grounded ve Sea of ​​Thieves olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte Xbox’ın son dönem politikası dikkate alındığında bunun devamının gelmesinin muhtemel olduğunu söyleyebiliriz. Tabii, bu durum Xbox konsol sahiplerini fazlasıyla üzerken, PlayStation ve Nintendo gibi rakip markaların ürünlerini kullananları ise tam tersi şekilde sevindiriyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası