SonTakip

PlayStation Plus Mayıs oyunları belli oldu

PlayStation Plus aboneleri her ay ücretsiz oyunlar elde edebiliyor. Sony, Mayıs ayı için üç adet PlayStation Plus oyun duyurdu. Duyurduğu …

PlayStation Plus Mayıs oyunları belli oldu

PlayStation Plus aboneleri her ay ücretsiz oyunlar elde edebiliyor. Sony, Mayıs ayı için üç adet PlayStation Plus oyun duyurdu. Duyurduğu oyunlardan bir tanesi PlayStation 5 için geliyor. PlayStation Plus aboneleri bazen güzel oyunlar elde edebiliyor. Mayıs ayı oyunları içerisinde bir adet yarış, bir adet hayatta kalma ve bir adet aksiyon FPS oyunu yer alıyor.

Battlefield V, PlayStation Plus abonelerine geliyor

PlayStation Plus Mayıs ayının oyunları şu şekilde: Battlefield V, Wreckfest (PS5) ve Stranded Deep. Sony, PS Plus abonelerine her ay bu kadar güzel oyunlar vermeyebiliyor. Özellikle Battlefield V, serinin hayranı olan PlayStation kullanıcılarını sevindirecektir.

Battlefield V’in tek oyunculu modu sönük olsa da çok oyunculu moduna şans verilebilir. Battlefield V‘in çok oyunculu modunun da kötü yanları var fakat sunduğu silah mekanikleri oyunun kötü yanlarını göz ardı etmenizi sağlıyor. Wreckfest parçalanma efektleri ile ön plana çıkan bir yarış oyunu. Wreckfest, FlatOut’un geliştiricileri tarafından piyasaya sürüldü.

FlatOut’u oynamış olanlar, Wreckfest’e girdiklerinde o ruhu hissedecektir. Wreckfest, PlayStation 5 için Mayıs oyunları listesine eklendi. PS5’in sunduğu performans ile Wreckfest çok daha iyi bir hale gelecektir. Son oyun ise Stranded Deep. Stranded Deep, hayatta kalma oyunları arasında neredeyse en merak uyandıranlardan biri. Oyundaki sınırlı mekanikler başta sizi biraz sıkabilir. Fakat diğer adaları keşfettikçe ve bossları yendikçe oyun güzel bir yere evriliyor.

PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunulan Battlefield V, Wreckfest ve Stranded Deep 4 Mayıs‘ta erişime açılacak.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası