Papara Hesap Kapatma: Papara hesap silme nasıl yapılır?

Papara hesap kapatma ve hesap silme işlemi nasıl yapılır? Yazımızda tüm detayları adım adım anlattık. İşte ayrıntılar!

Papara Hesap Kapatma: Papara hesap silme nasıl yapılır?

Son zamanlarda popülaritesini artıran teknoloji finans kuruluşlarından birisi de Papara. Bir çok platform üzerinden para aktarma imkânı sunan mecranın yüzlerce firmayla iş birliği söz konusu. Bunun dışında bağlayıcılık konusunda da kullanıcılarını mağdur etmiyor. Hesap açmanın yanı sıra en çok merak edilen diğer konu: Papara hesap kapatma ve hesap silme işlemi nasıl yapılır? Adım adım anlattık!

Papara hesap kapatma nasıl yapılır?

Dijital dönüşümün lokomotifi konumundaki internetin bankacılık sektörüne etkisi fazlasıyla olumlu oldu.

Bundan yıllar önce bu alanda bir işlem yapmak istediğimizde içerisinde boğulduğumuz prosedürlerle uğraşmak zorunda kalıyorduk, ancak artık bu durum değişti ve internet sayesinde yerimizden kalkmadan tek bir tıkla tüm işlemleri kolaylıkla halledebiliyoruz.

Papara da son dönemde popüleritesi artan finans teknoloji şirketlerinden birisi. Platform, yukarıda da belirtildiği üzere hesap kapatma gibi işlemlerde de kullanıcıların işini zorlaştırmıyor.

Adım 1: Papara uygulamasına giriş yapın

Adım 2: Sağ üst kısımda yer alan Hesabım seçeneğine tıklayın

Adım 3: Açılan pencereden Ayarlar sekmesine dokunun

Adım 4: Ekranı aşağıya kaydırın ve alt kısımlarda yer alan Hesabı Kapat seçeneğine tıklayın

Adım 5: Bu adımda platform size hesabınızı kapatma konusundan emin olup olmadığınızı soracak. Bu noktada son kararınızı verdiyseniz, Devam Et diyerek Papara hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz.

Papara hesap silme işlemi

Burada çok önemli bir detayın olduğunu belirtmekte fayda var. Zira Papara Card’larınız Papara hesabınıza bağlı olduğundan, hesabınızı kapatmanız durumunda tüm Papara Card’larınız da iptal edilir.

Öte yandan hesabınızı kapatmadan önce tüm bakiyeni çekmeniz, harcamanız ya da başka bir hesaba göndermeniz, kısacası bakiyenizi sıfırladığınız gerekiyor.

Bunun dışında eğer yukarıdaki adımlarla uğraşmak istemiyorum diyorsanız, Papara hesabınıza kayıtlı cep telefonunuzdan çağrı merkezini arayarak hesabınızın kapatılmasını talep edebilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası