Nintendo Switch Türkiye fiyatı açıklandı!

Nintendo Switch Türkiye fiyatı açıklandı!

Nintendo, resmi olarak uzun bir aranın ardından Türkiye pazarına yeniden giriş yapmış durumda. Nortec döneminde yüksek fiyat politikasından dolayı Türkiye’den çekilen Nintendo, yeni konsolu Switch ile tekrar ülkemizde satış yapmaya başlıyor. Peki, CDMedia tarafından satışa sunulacak olan Nintendo Switch Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte konuyla ilgili detaylar.

Nintendo Switch Türkiye fiyatı belli oldu!

Nintendo Switch Avrupa ülkelerinde 319 euro fiyat etiketi ile satılıyor. Nintendo Switch fiyatı ülkemizde 2.400 TL olarak belirlenmiş durumda.

Amazon gibi yurtdışından satın alınan Nintendo Switch’lerin garantisi ise ülkemizde de geçerli durumda. Aşırı ısınmadan kaynaklanan bükülme gibi sorunları artık Türkiye’de garanti kapsamında çözebileceksiniz.  CDMedia, ilk olarak Switch ve Labo ürünleri ile Türkiye’de faliyet gösteriyor.

PC için Nintendo Switch emülatörü geliyor!

Daha önce Nintendo 3DS oyunlarının PC üzerinden oynanmasını sağlayan Citra emülatörünü geliştiren ekip, şimdi de PC için Nintendo Switch emülatörü projesine girişmiş durumda.

Nintendo 3DS Türkiye’ye geç gelebilir

Hala satışları devam eden Nintendo 3DS‘in ikinici planda tutulacağını söyleyebiliriz. Avrupa’da bile kartuş maliyetinin fazla olmasından dolayı eleştirilen Nintendo Switch oyun fiyatları 320 ve 380 TL arasında değişiyor.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Splatoon 2 ve Kirby gibi yapımları ile ön plana çıkan Nintendo Switch, 3. parti geliştiricilerden de destek alıyor.

Hem evde hem de dışarda oynayabileceğiniz Nintendo Switch’te; Doom, Wolfenstein 2, FIFA 18 ve Dark Souls Remastered gibi yapımlar da yer alıyor.

Ayrıca tüm dünyayı kasıp kavuran Super Smash Bros.‘un Switch sürümü de 2018’in sonlarına doğru yayınlanacak.

Nintendo yeni çoklu ekran patenti aldı!

Efsane konsol üreticisi Nintendo’nun gelecek için çığır açması muhtemel bir çoklu ekran patenti aldığı ortaya çıktı. Bakalım bu yeni teknoloji nasıl çalışıyor.

Bakalım Nintendo bu sefer Türkiye pazarında başarılı olabilecek mi?

:: Nintendo, Türkiye pazarında başarılı olabilir mi?

https://shiftdelete.net/nintendo-switch-turkiye-fiyati-ne-kadar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası