Mortal Kombat XL PC’ye Geliyor!

Günlerdir dedikodusu süren Mortal Kombat XL’ın PC sürümünün çıkışı resmi olarak duyuruldu. İşte Mortal Kombat XL’ın PC sürümü ile ilgili tüm detaylar!

Mortal Kombat XL PC’ye Geliyor!

2015 senesinin Nisan ayında PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alan Mortal Kombat X‘in, PC sürümü sorunlu bir şekilde piyasadaki yerini almıştı.

Oyunun PC sürümü bir yandan piyasadaki yerini korurken, oyunun konsol sürümlerine de bir takım DLC‘ler gelmeye devam etmişti. Tüm bu DLC’leri ve tüm Mortal Kombat karakterlerini tam olarak içerisinde barındıran Mortal Kombat XL ise geçtiğimiz aylarda Microsoft Xbox One ve Sony PlayStation 4 için piyasadaki yerini almıştı. Ancak oyunun PC sürümü hakkında hiçbir gelişme yoktu.

Geçtiğimiz haftalarda Mortal Kombat XL‘ın PC için geleceğine dair birçok dedikodu ve ipuçları çıksa bile yaşanan bu gelişmelerin hiçbir resmiyeti yoktu.

Mortal Kombat XL Tüm İçerikleri ile PC’ye Geliyor!

Geçtiğimiz saatlerde Warner Bros‘un yaptığı resmi bir açıklamaya göre Mortal Kombat XL, Kombat Pack 1 ve Kombat Pack 2 paketi ile PC için piyasadaki yerini alacak. Ayrıca Alien ve Predator gibi sonradan gelen birçok karakter ve Mortal Kombat skinleri de PC sürümünde yer alacak.

Warner Bros, Mortal Kombat X‘in PC sürümünde yaşanılan hatalara ve sorunlara karşı böyle bir önlem almış durumda. Ayrıca oyunun PC portundaki tüm yetkiyi de High Voltage Studios‘tan alıp, Qloc‘a emanet etti. Bu yüzden Mortal Kombat XL‘ın PC sürümünün sorunsuz olarak piyasada olması bekleniyor.

Mortal Kombat XL, 4 Ekim 2016 tarihinde PC için piyasadaki yerini alacak.

 

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/mortal-kombat-xl-pc-icin-geliyor-75025

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası