SonTakip

LG PuriCare hava temizleyici inceleme

Günümüzde hava kirliliği insan sağlığını tehdit eden en büyük etkenlerden biri haline geldi. Evinizdeki ve ofisinizdeki hava kalitesini …

LG PuriCare hava temizleyici inceleme

Günümüzde hava kirliliği insan sağlığını tehdit eden en büyük etkenlerden biri haline geldi. Evinizdeki ve ofisinizdeki hava kalitesini artırabileceğiniz LG PuriCare hava temizleyici inceleme videosu ile karşınızdayız.

Beklentileri karşılıyor mu? LG PuriCare hava temizleyici inceleme

ShiftDelete YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda LG PuriCare hava temizleyici modelini inceledik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

LG PuriCare 360 tek filtreli satın almak için: https://bit.ly/3FNmDQx

LG PuriCare 360 çift filtreli satın almak için: https://bit.ly/32xYjUy

AS10GDWH0 ve AS65GDWH0 olmak üzere 2 farklı model ile karşımıza çıkan LG PuriCare, HEPA 13 (3-in-1 High Efficiency Filter) filtreye sahip. PM 1.0 ve gaz sensörü ile hava kalitesini ölçebilen cihazda Otomatik/Düşük/Orta/Yüksek/Turbo fan hızı seçenekleri mevcut.

20 ile 54 dB aralığında oldukça sessiz çalışan LG PuriCare, dokunmatik panele ve temizlik seviyesi özelliğine sahip. Cihazı ThinQ iOS ve Android uygulamalarıyla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca cihaz, uygulama üzerinden ortamdaki hava kalitesini takip etme imkanı da sunuyor.

AS10GDWH0 modeli 376 mm x 1073 mm x 376 mm boyutlara ve 19 kg ağırlığa sahip. Daha kompakt cihaz isteyenler için 343 mm x 587 mm x 343 mm boyutlara ve 11,2 kg ağırlığa sahip AS65GDWH0 modeli mevcut.

Cihazda yer alan otomatik mod, sorunsuz bir şekilde her zaman optimum hava kalitesi sağlamak için sürekli olarak kendini ayarlıyor. Safe Plus filtresi sayesinde yüzde 99,9 antibakteriyel ve yüzde 99,9 antiviral özelliğe sahip olan cihazdaki koku giderme filtresi asetaldehit, amonyak (NH3) ve asetik asit gibi bileşenlerin kokusunu ortadan kaldırabiliyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 2 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası