Kaçırmış olabileceğiniz 5 yeni Steam oyunu!

Bu hafta oynayacak oyun arayanlar buraya! Steam’de yeni çıkan oyunlar arasında kaybolan mücevherler: İşte 5 yeni steam oyunu!

Kaçırmış olabileceğiniz 5 yeni Steam oyunu!

Steam‘de ortalama bir günde yaklaşık bir düzine yeni oyun çıkıyor. Bazıları bunun iyi olduğunu düşünebilir. Ancak bu kadar yeni oyunun arasında kaybolan mücevherleri düşünün. Sonuçta herkes yeni çıkan her oyuna bakamıyor. Bu nedenle bu gibi durumların yaşanma olasılığı çok yüksek. İşte bunun için sizlere gözden kaçan 5 yeni steam oyunu!

Steam’de yayınlanmış 5 yeni oyun

1. Night Security

Yayın tarihi: 17 Haziran

Geliştirici: Chilla’s Art

Fiyat: 85 ₺

Chilla’s Art kısa ama ürkütücü birinci şahıs korku oyunlarından tanıdığımız bir Japon oyun stüdyosudur. Stüdyonun en yeni oyunu da Night Security. Adından da anlaşılacağı üzere geceleri genişleyen bir gökdeleni korumakla görevli bir güvenlik görevlisi olarak oynuyorsunuz. Bu ilginç yeri keşfederken Chilla’s Art’ın oyunlarının “sizi delirteceğini” iddia ettiği ölçüde, giderek daha korkunç şeyler olmaya başlar. Stüdyonun çoğu güzel eleştiriler alan sayısız kısa korku oyunu var. Bu oyunun da umut vadettiği söylenebilir.

2. Fall of Porcupine

Yayın tarihi: 16 Haziran

Geliştirici: Critical Rabbit

Fiyat: 161.50 ₺

Küçük Porcupine kasabasındaki bir hastanede çalışmak üzere gönderilen yeni mezun bir doktor olan Finley’i oynuyorsunuz. Odak noktanız, hastalarınıza teşhis koyacağınız ve tedavi edeceğiniz hastanede çalışmak. Seçtiğiniz cevaplara göre ilişkilerinizi etkileyebilecek komik, derin ve bazen ciddi diyaloglara girebiliyorsunuz. İlk bakışta küçük bir kasabaya benziyor. Herkesin birbirini tanıyıp selam verdiği samimi bir yer. Ama orada uzun bir süre geçirince herkesin o kadar da masum ve dürüst olduğunu anlayacağınız tatlı grafiklere sahip bir oyun kendisi.

3. Dordogne

Yayın tarihi: 14 Haziran

Geliştirici: Un Je Ne Sais Quoi, Umanimation

Fiyat: 190 ₺

Hafızasını kaybeden karakterimiz Mimi, büyükannesinin ölümünün ardından, 20 yıl sonra Dordogne’a dönüyor. Uzaklara taşınmadan önceki son yaz tatilini burada geçiren Mimi, bir nevi kaybolan anılarını geri getirmeye çalışıyor ve oyun ilerledikçe o yokken büyükannesinin başından geçenleri öğreniyor. Oyunun en öne çıkan yerleri ise ses ve grafik tasarımı.

4. Daydream: Forgotten Sorrow

Yayın tarihi: 15 Haziran

Geliştirici: Frozen Line

Fiyat: 171 ₺

Daydream: Forgotten Sorrow, Nintendo 64 ve PlayStation 2 dönemi keşif platform oyunlarına modern bir yaklaşım olarak gelen, pek çok sinematiğe sahip bir 3D bulmaca platform oyunudur. Pastel renkli bir fantezi dünyasında geçen, ana karakter Griffin ve sevimli oyuncak arkadaşı, bir çocuğun hayal gücüne çok benzeyen, canavarların dolaştığı ve çevresel bulmacaların çözülmeyi beklediği bir dünyadan geçiyor. Bu macera oyunu da denenmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor.

5. Cyberside Picnic

Yayın tarihi: 15 Haziran

Geliştirici: Michael Luo

Fiyat: 11 ₺

Arteon Corporation’ın en iyi dijital medya algoritmasının arkasındaki amiral gemisi yapay zekası olan 2ELLIOT’un verimliliğini sürdürmek ve değerlendirmekle görevli bir çalışan olarak oynuyorsunuz. Çürüyen bir video oyunları kitaplığını parçalara ayırıp yeniden yapılandırıyorsunuz. Çok sayıda “güncellenmiş” nostaljik oyunda ve değişen metin maceralarında gezinerek bu algoritmanın arkasında kimin veya neyin olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Oyun, 8 mini bölüm ve 2 mini oyun çifti içeriyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası