İstanbulkart uygulaması güncellendi! İşte yeni özellikler

İstanbulkart Mobil 3.1.6 güncellemesi dağıtıma çıktı. Android ve iOS için sunulan yeni paket, otomatik TL yüklemeyi mümkün kılıyor.

İstanbulkart uygulaması güncellendi! İşte yeni özellikler

İstanbulkart’ı dijitale taşıyan İstanbulkart Mobil uygulaması güncellendi. Android ve iOS için sunulan yeni güncellemeyle birlikte iki yeni özelliğe yer verildi. Uygulamayı geliştiren BELBİM, kullanıcı güvenliğini artırmak için kritik bir yenilik de sundu.

İstanbulkart güncellemesi ile otomatik TL yüklemek artık mümkün

İstanbul’un yaşam kartı İstanbulkart için bir dizi yenilikler yolda. Toplu taşıma kartının mobil uygulaması için sunulan son güncelleme, otomatik TL yüklemeyi mümkün kılıyor. Böylece kart bakiyesi belirli bir miktarın altına düşerse otomatik yükleme yapılabilecek.

Otomatik TL’ye ek olarak kullanıcı güvenliği için yeni bir özellik eklendi. Buna göre kullanıcının uygulamaya girerken yaptığı başarısız giriş sayısı gösterilecek. Ayrıca Android ve iOS için birtakım performans iyileştirmeleri uygulandı.

38.3 MB boyutundaki İstanbulkart Mobil 3.1.6 versiyonunda sunulan yenilikler şu şekilde listelendi:

  • Otomatik TL yükleme

İster fiziki ister dijital İstanbulkart’ın belirlediğin bir tutarın altına düştüğünde yine senin belirleyeceğin yükleme tutarını seçerek otomatik TL yükleme talimatını oluşturabilirsin.

  • Başarısız girişlerin görüntülenmesi

Uygulamaya girerken yaptığın başarısız girişleri de artık ana sayfanda görüntüleyebileceksin.

  • Kullanıcı deneyimi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

“İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle geliştirilen uygulama, İstanbulkart Mobil’in yeni marka kimliğine uygun hale getiriliyor. Hem toplu taşıma için hem de Mastercard desteği sayesinde çeşitli mağazalarda kullanılabilen İstanbulkart, kullanıcılarına özel indirim ve kampanyalar da sunuyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası