Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik!

Instagram profile bakanlar görme uygulamaları, akıllı telefonlarımızın uygulama marketlerinde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor …

Instagram profile bakanlar uygulamasını denedik!

Instagram profile bakanlar görme uygulamaları, akıllı telefonlarımızın uygulama marketlerinde en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. Biz de bu videomuzda sizler için Instagram’da engelleyenleri görme gibi farklı özelliklere sahip bir uygulamayı denedik. Ödediğimiz ücret ve ortaya çıkan sonuç bizleri şaşırttı!

Instagram profile bakanlar görme uygulamasını denedik!

ShiftDelete.Net olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda uzun zamandır birçok insanın merak ettiği bir sorunun cevabını aradık. Instagram’da profile bakanları gösterdiğini iddia eden birçok uygulama var. Bu uygulamalar kullanıcılardan ciddi ücretler isterken gerçek veriler sunamayabiliyor. Dilerseniz, rastgele seçtiğimiz bir Instagram profile bakanlar  uygulamasını denediğimiz videomuzla sizleri baş başa bırakalım.

Instagram’da engelleyenleri görme gibi özellikler gerçek mi?

Videomuzda sizler için rastgele bir Instagram stalkerlerını görme uygulamasını denedik. Bu uygulamaya 40 TL gibi yüksek bir ücret verdikten sonra testlerimi gerçekleştirdik. Ofisteki herkes arkadaşımızın hesabında dolaştı ve onun fotoğraflarına yorum yaptı. Bu testin ardından uygulamanın içerisine girerek, bizlere sonuçları göstermesini bekledik. Tüm olan bitenleri videomuzdan izleyebilirsiniz ancak sizlere tavsiyemiz bu tarz uygulamalara yüksek ücretler vermemeniz. Zira bu tarzda birçok uygulama bulunuyor ve kullanıcılardan yüksek ücretler alarak herhangi bir işlevsellik göstermiyorlar.

YouTube kanalımızdan videomuzu izledikten sonra YouTube videomuzun altına yorum yapmayı ve fikirlerinizi belirlemeyi unutmayın. Ayrıca bu video gibi farklı denemeler yapmamızı isterseniz yine yorumlara yazabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası