SonTakip

Instagram, gizli takipçileri üzecek

Instagram, gizli takipçileri üzecek

Üyeliği olmayan kullanıcılara gittikçe daha fazla kısıtlama getirmeye başlayan Instagram, yeni özelliği ile gizli takipçileri üzecek gibi görünüyor. Sosyal medya üzerinden taciz ve şiddet olaylarının gittikçe artması üzerine platformlar kullanıcıları korumak için daha fazla önlem almaya başladı. Kullanıcı verilerinin gizliliği gittikçe önem kazanırken, Instagram yeni özelliği ile kullanıcılarına bu konuda daha güvenli bir profil sunuyor. Instagram gizli takipçiler için yeni bir karar aldı. Stalker olmak zorlaşıyor.

Instagram kullanımı için 2 gün eğitim verilecek

Facebook Gazetecilik Projesi kapsamında gazetecilere ve gazetecilik öğrencilerine doğru Instagram kullanımı ile ilgili eğitimler verilecek. Eğitimler 2 gün sürecek, yıl boyu devam edecek…

Instagram gizli takipçiler için kısıtlama getiriyor

Yeni gelen güncelleme ile birlikte platforma üye olmayan kişiler artık üye profillerinde sadece birkaç fotoğraf görebilecek. Instagram yeni özelliği ile platforma üye olmayan kullanıcılara karşı üyelerini biraz daha korumayı amaçlıyor. Üye olmadan istediği profilden istediği veriyi alanlara karşı alınan bu önlem aynı zamanda daha fazla insanın üyelik açmasını da sağlayacak.

Yeni gelen özellik ile ilgili bir açıklama da Facebook yöneticisinden geldi. “Eğer Instagram’da oturum açmadıysanız, oturum açma ekranı gelmeden önce sadece belirli bir miktar içerik görebilirsiniz. Bu özellik, insanların en iyi Instagram deneyimini elde etmelerine ve toplumun bir parçası olmalarına yardım ediyor” dedi.

1 milyar kullanıcıyı geçen Instagram, bunun gibi yeni özellikler ile platformu daha da büyütmek istiyor.

https://shiftdelete.net/instagram-gizli-takipcileri-uzecek

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası