SonTakip

Google’dan para kazandıran uygulama: Task Mate

Reklam ve anket gibi gelir modelleri sayesinde kullanıcılarının para kazanmasına olanak sağlayan Google, yeni bir projesi ile gündeme geldi …

Google’dan para kazandıran uygulama: Task Mate

Reklam ve anket gibi gelir modelleri sayesinde kullanıcılarının para kazanmasına olanak sağlayan Google, yeni bir projesi ile gündeme geldi. Google, Task Mate uygulaması sayesinde kullanıcılarına verdiği görev başına ücret ödeyecek.

Google, Task Mate uygulaması ile kullanıcılara para kazandıracak

Beta sürümü yayınlanan Task Mate, verilen görevleri yerine getiren kullanıcılara görev zorluğuna göre ücret ödeyecek. Harita bazlı çalışan sistem sayesinde yakınınızda bulunan görevleri yerine getirerek para kazanabileceksiniz.

İşletmeler tarafından tanımlanan görevleri kullanıcılar ile paylaşan Google, ödemeleri kullanıcıların bulunduğu ülkedeki yerel para birimi ile yapıyor. Örneğin şehrinizde bulunan bir restoranın fotoğrafını çekerek ve verilen anketi doldurarak para kazanacaksınız.

Yapmak istemediğiniz görevleri atlama imkanı sunan uygulama, görevlerin ücret dağılımını da görmenize olanak tanıyor. Şimdilik uygulama kullanımını davetiye ile sağlayan Google, belli bir süre sonra tüm kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak.

Yeni uygulamasını Hindistan kullanıcıları ile test eden şirket, dünya genelinde ne zaman aktif olacağını açıklamadı. Ancak bazı analistler uygulamanın 2021 yılının ilk çeyreğinde tüm dünyada kullanılabilir olacağını belirtiyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası