SonTakip

Google, ücretli üyeliklerini tek çatıda topluyor!

Google son yıllarda ücretli üyelik seçeneklerini epey artırdı. Önceleri G Suite dışında bir ücretli servis görmezken, son iki yılda pek çok …

Google, ücretli üyeliklerini tek çatıda topluyor!

Google son yıllarda ücretli üyelik seçeneklerini epey artırdı. Önceleri G Suite dışında bir ücretli servis görmezken, son iki yılda pek çok aboneliğin geldiğini gördük. YouTube Premium ve Google One gibi tüm ücretli üyelikler artık Pixel Pass çatısı altında birleşiyor. Bu abonelik sistemi şu an yalnızca Google Pixel telefonlar için mevcut.

Pixel Pass, Pixel telefonlara tüm abonelikleri getirecek

Pixel telefonunuz için bu üyeliği satın alırsanız tüm ücretli servislerle birlikte 200 GB boyutunda Google One alanına da sahip oluyorsunuz. Pixel Pass Bundle ile sahip olamadığınız tek ayrıcalık Google Fi, 5 dolar daha ödeyerek ona da sahip olabiliyorsunuz. Google Fi hariç tüm Pass içeriğinin fiyatı ise Pixel 6 için 45 dolar, Pixel 6 Pro için ise 55 dolar.

Ücretli üyeliklere ek olarak cihazınız için 1 yıl daha garanti daha tanımlanıyor. Yani bu ücrete dahil olarak cihazınıza ek garanti de almış oluyorsunuz. Bu da Pixel 6 Pro için oluşan 10 dolarlık fiyat farkını açıklıyor.

Pixel 6 serisi Türkiye’de satılmayacağından, bu servisin Türkiye’ye gelişi hakkında tahmin bile yapamıyoruz. Yine de Google sonraki yıllarda, Pixel Pass’ten ayrı olarak tüm aboneliklerin olduğu bir bundle satabilir.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası