GeForce Now’dan yeni yükseltme: Muhteşem Chrome deneyimi!

NVIDIA’nın bulut oyun servisi GeForce Now, üzerinde çalıştığı yeniliklerle bu alandaki en önemli oyuncu konumunu sağlamlaştırmak istiyor …

GeForce Now’dan yeni yükseltme: Muhteşem Chrome deneyimi!

NVIDIA’nın bulut oyun servisi GeForce Now, üzerinde çalıştığı yeniliklerle bu alandaki en önemli oyuncu konumunu sağlamlaştırmak istiyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana ülkemizde de faaliyet gösteren platform, Chrome kullanıcıları için yenilikler getiriyor.

GeForce Now, Chrome’da 1440p ve 120fps’ye yükseltildi

NVIDIA‘nın GeForce Now isimli servisi, eski donanımlarda bile modern oyunları oynamayı mümkün kılmasıyla birlikte önemli bir kullanıcı sayısına ulaşıyor. Şirket, platformu daha da mükemmel hale getirmek için düğmeye bastı. GeForce Now, Chrome’da 1440p ve 120fps’ye büyük bir yükseltme alıyor.

Yeni Nvidia yükseltmesi, için belirli şartlar bulunuyor. Hizmetin geçtiğimiz yıl başlatılan RTX 3080 katmanındaki üyeleri, hizmetin web sürümünde 1440p’yi seçerek bugün yeni tarayıcı oyun seçeneklerine erişebiliyorlar.

Daha önce web sürümü 60 fps’de 1080p ile sınırlı. Yeni yükseltmeyle birlikte bilgisayarlarda ve Mac’lerde 120 fps ile 1440p çözünürlüğe kadar yükseltildi. Öte yandan Nvidia Türkiye’de hizmeti, Game+ üzerinden hizmet veriyor. Öte yandan nu hafta GeForce NOW Powered by GAME+’a eklenen oyunlar şu şekilde;

  • Tyrant’s Blessing (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Farthest Frontier (Steamde Yeni Sürüm)
  • Arcade Paradise (11 Ağustos’ta Steam ve Epic Games Store’da)
  • Cult of the Lamb (11 Ağustos’ta Steam’de)
  • Rumbleverse (11 Ağustos’ta Epic Games Store’da)
  • Warhammer 40,000: Mechanicus (11 Ağustos’ta Epic Games Store’da)
  • Infinite Lagrange (Steam)

Türkiye’deki versiyonu olan GeForce NOW Powered by GAME+ için farklı üyelik paketleri bulunuyor. Standart ücretsiz paketi de bulunan hizmetin saatlik ve haftalık ücretleri de mevcut. Öte yandan üç farklı ana paketi bulunuyor. Bu Premium paketlerde öncelikli erişim, sınırsız oynama (6 saatte bir oturum yenilenir) ve RTX aktif seçenekler yer alıyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası