SonTakip

GeForce Now Türkiye fiyatı ve paketleri açıklandı

NVIDIA’nın bulutta oyun hizmeti, 15 Mart‘tan itibaren Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek. GeForce NOW Türkiye fiyatı ve paket …

GeForce Now Türkiye fiyatı ve paketleri açıklandı

NVIDIA’nın bulutta oyun hizmeti, 15 Mart‘tan itibaren Türkiye sunucuları üzerinden hizmet verecek. GeForce NOW Türkiye fiyatı ve paket özellikleri belli oldu. Böylece GeForce NOW by GAME+ üyelik planları arasında ‘ücretsiz’ seçeneği olacak mı sorusu yanıt buldu.

GeForce NOW Türkiye fiyatı ve paketleri belli oldu

Dünyanın en popüler bulut oyun hizmetiTürkiye’de de ücretsiz plana sahip olacak. Diğer yandan bulutta oyun servisinde iki farklı ‘Premium‘ üyelik seçeneği yer alıyor. Bu üyeliklerin fiyatları ise belli oldu.

Açıklanan temel pakette sunucunun belirli bir kapasitesi oyuncular tarafından kullanılabilecek. Ayrıca RTX desteği olmadan 1 saat sınırlı oturum süresi ile oyun oynanabiliyor.

Lansmana Özel Premium Paket kapsamında ise sınırlı süreli bir paket karşımıza çıkıyor. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli oturum süresi ile RTX desteğine sahip olacak.

Özel pakette aylık 49.5 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik şeklinde toplam 149.7 TL fiyat ödenmesi gerekli. Bu paket, 3 ayın sonunda tekrarlanmayacak ve o tarih itibarıyla yeni bir Premium paket satın alınması gerekecek.

GeForce NOW GAME+ aylık Premium üyelik ücreti ise 74.9 TL oldu. Bu pakete sahip kullanıcılar, yine öncelikli oturum süresi ile RTX desteğine sahip olacak.

Aboneliklerin tümü herhangi bir taahhüt içermiyor ve kullanıcılar dilediği zaman aboneliğini sonlandırabiliyor.

Paket satışı nasıl olacak?

GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davete erişecek. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma aktif olurken, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılara e-posta ve SMS bildirilecek.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası