GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi!

GameOn iOS sürümü yayınlandı. Oyuncular artık en sevdikleri mobil oyunlardan klipler kaydetmek ve paylaşmak için Amazon’un yazılımını …

GameOn iOS sürümü çıktı, Amazon’dan iOS hamlesi!

GameOn iOS sürümü yayınlandı. Oyuncular artık en sevdikleri mobil oyunlardan klipler kaydetmek ve paylaşmak için Amazon’un yazılımını kullanabilecek.

Amazon Kasım ayında, en sevdiğiniz mobil oyunlardan kısa ve paylaşılabilir klipler kaydetmek için bir uygulama olan GameOn’u duyurdu. Uygulama başlangıçta yalnızca Android‘de mevcuttu. Ancak TechCrunch‘ın belirttiği üzere bir iPhone veya iPad‘iniz varsa, GameOn’u artık iOS‘ta da indirebilirsiniz.

GameOn, iOS sürümü ile kapsama alanını genişletmeye devam ediyor

GameOn şu anda, Final Fantasy Brave Exvius gibi daha yeni hitlere ek olarak PUBG Mobile ve Crossy Road 2 gibi çok yıllık favoriler de dahil olmak üzere 1.000’den fazla mobil oyunla çalışıyor.

Uygulama 30 saniye ile beş dakika arasında herhangi bir yere gelen klipleri çekmenize olanak tanıyor. Ayrıca uygulamayı, çektiğiniz herhangi bir videoyu düzenlemek ve canlı yorum eklemek için de kullanmak mümkün. GameOn’u oyun içinde olan bir şeye tepkilerinizi kaydetmek için bile kullanabileceğinizi belirtelim.

Buradaki fikir, vurgulamaları ve izlenecek yollar gibi içerikleri paylaşmayı kolaylaştırmak olarak öne çıkıyor. Bu amaçla, diğer kişilerin doğrudan uygulama aracılığıyla yakaladığı videoları izleyebilirsiniz. Doğal olarak, uygulama aracılığıyla kaydettiğiniz herhangi bir klibi Facebook, Twitter ve benzerlerinde de paylaşabilirsiniz.

Oyunseverler tarafından ilgiyle kullanılan uygulama, oyuncuların birbiri ile etkileşimde bulunmasına da olanak sağlıyor. Kasım ayından bu yana piyasada olan GameOn‘un, iOS sürümü ile birlikte kullanıcı sayısında artış yaşaması bekleniyor.

Son olarak Amazon GameOn’un şu anda yalnızca ABD’de yaşayanların kullanabildiğini belirtelim. Ekran kayıt uygulamasının diğer ülkelere gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir bilgi yok.

Amazon GameOn‘un iOS sürümünü incelemek için ilgili sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası