Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme

Samsung popüler akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni bir güncelleme dalgası başlattı. Yeni güncelleme paketinde Galaxy Note 7’de yer alan iki uygulama yer alıyor.

Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme

Samsung tepe modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni bir güncelleme dalgası başlattı. Samsung’un Avrupa’da henüz başlattığı güncelleme, ilk olarak Galaxy Note 7 modelinde karşımıza çıkan iki uygulamayı Galaxy S7 serisi modellere getiriyor.

Yeni güncelleme neler getiriyor

Samsung’un Galaxy Note 7 modelinde yer verdiği Samsung Cloud uygulaması, Galaxy S7 serisi telefonlar için yayınlanan güncelleme kapsamında yer alıyor. Bulut uygulamasıyla birlikte Galaxy S7 sahipleri 15 GB depolama alanından ücretsiz olarak yararlanabilecek.

GSMArena sitesinde yer alan habere göre XXU1BPHJ yapı numarasına sahip güncelleme yine ilk kez Galaxy Note 7’de karşımıza çıkan yeni Galeri uygulamasını Galaxy S7 serisi telefonlara getirdi.

Güncelleme ek olarak Eylül ayı güvenlik geliştirmelerini de içeriyor.

Kısa süre içerisinde ülkemizde de dağıtıma sunulması beklenen yeni güncelleme paketinin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını “Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım Güncelleme” yolunu izleyerek kontrol edebilirsiniz.

 

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/galaxy-s7-ve-galaxy-s7-edge-icin-yeni-guncelleme-75123

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası