Ertuğrul Gazi olarak oynayacğımız Türk yapımı oyun fragmanı yayınlandı!

Ertuğrul Gazi olarak oynayacağımız Ulukayın: Ertuğrul, 13. yüzyılın zorlu koşullarında gerçek bir Türk savaşçısının hayatını yaşatacak.

Ertuğrul Gazi olarak oynayacğımız Türk yapımı oyun fragmanı yayınlandı!

Orta Çağ’ın kaos dolu dünyasında hayatta kalma mücadelesi verin ve gizemli bir yolculuğa çıkarak masumların kahramanı olun. Ulukayın Ertuğrul, açık dünya aksiyon serüveniyle sizi bir Türk savaşçısının epik hayatına götürüyor. Bu oyun, karanlık ve yozlaşmanın hüküm sürdüğü bir dünyada adaletin ışığını yaymak için mücadele etmenizi sağlıyor.

Ulukayın: Ertuğrul fragmanı ve konusu

Ulukayın Ertuğrul, Cengiz Han’ın Moğol ordularının saldırısına uğrayan Kayı Obası’nın cesur lideri Ertuğrul’un hikayesini anlatıyor. Halkını korumak ve kayıp abisini bulmak için çıktığı bu yolculukta Ertuğrul, esrarengiz bir tarikat ile karşılaşıyor ve tüm insanlığın kaderini değiştirecek bir maceraya atılıyor. Dünyanın Anahtarı’nı bulmak için Turgut ve Meryem ile birlikte tehlikeli bölgelere doğru ilerleyen Ertuğrul, kötülüğün dünyaya yayılmasını engellemeye çalışıyor.

Oyuncular, Türklerin bozkır kültürünü ve dövüş tarzını keşfederken, farklı oynanışlara tanık oluyor. İnsanları kurtarın, düşmanları defedin ve obanızı güçlendirerek kötülüğü bertaraf edin.

Ulukayın Ertuğrul Sistem Gereksinimleri

Minimum PC Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
İşlemci Core i7-6700 or Ryzen 5 1600
Bellek 8 GB
Ekran Kartı GeForce GTX 1060 6GB or Radeon RX 580 8GB or Arc A380
DirectX DirectX 12
Depolama 20 GB
Ek Giriş Aygıtı Gamepad
Giriş Hesapları Epic ID

Önerilen PC Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi Windows 11 64-bit
İşlemci Core i7-12700 or Ryzen 7 7800X3D
Bellek 16 GB
Ekran Kartı GeForce RTX 3060 or Radeon RX 6700 XT or Arc A770
DirectX DirectX 12
Depolama 20 GB
Ek Giriş Aygıtı Gamepad
Giriş Hesapları Epic ID

Ulukayın Ertuğrul, sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir kahramanlık destanı. Türk savaşçısının cesurca mücadelesine tanık olduğumuz ve dünyayı karanlıktan kurtarmak için adaletin ışığını yayarak masumların kahramanı olduğumuz Ulukayın: Ertuğrul Unreal Engine ile geliştirilmiş olup Epic Games üzerinden satın alınabilir olacak.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası