E3 2021 etkinliği pandemi nedeniyle iptal edildi

E3 birçok insanın ve oyun stüdyolarının bir araya gelerek gerçekleştirdiği bir oyun fuarı. İnsanlar dünyanın dört bir yanından gelerek çıkacak …

E3 2021 etkinliği pandemi nedeniyle iptal edildi

E3 birçok insanın ve oyun stüdyolarının bir araya gelerek gerçekleştirdiği bir oyun fuarı. İnsanlar dünyanın dört bir yanından gelerek çıkacak olan oyunları deneyim ediyor. Bu yıl Covid aşısının da yaygınlaşması nedeniyle E3 organizasyonu tekrar planlanmıştı ve yüz yüze bir etkinlik olacaktı. Ne yazık ki Los Angeles Kongre Kurulu ve Turizm Geliştirme Komisyonu aynı fikirde değil.

E3 2021 etkinliği çevrimiçi bir etkinlik olacak

Resetera kullanıcısı “Rösti” tarafından tespit edilen bir bilgiye göre Los Angeles Kongre Kurulu ve Turizm Geliştirme Komisyonu‘nda dosyalanan belgelerde E3 2021 etkinliğinin iptal edildiği yazıyor.

Yukarıdaki liste Los Angeles Kongre Kurulu‘nun Mart ayı için hazırladığı 84 sayfalık bir slaytın içerisinden geliyor. Belgeye göre E3 2021 etkinliğinin iptal edildiği ve LA Live / LACC (Los Angeles Şehir Koleji) gibi yerlerde canlı yayın seçenekleri konusunda prodüksiyon ekibi ile birlikte çalışıldığı belirtiliyor.

Buna göre etkinlik canlı olarak yapılabilir. E3 etkinlikleri genellikle Haziran ayında gerçekleşiyor. Son olarak E3 2021 etkinliğinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir tarih bulunmuyor. Fakat listede 15 Haziran olarak belirtilmiş. 15 Haziran‘da etkinlik canlı olarak gerçekleşebilir.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası