SonTakip

Beklenen Google Assistant özelliği yakında çıkıyor

Google tarafından uzun bir süre önce duyurulan Android için Google Assistant özelliği ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son …

Beklenen Google Assistant özelliği yakında çıkıyor

Google tarafından uzun bir süre önce duyurulan Android için Google Assistant özelliği ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak anlaşıldığı kadarı ile Google, daha önce geleceğini söylediği yeni özelliği yakın bir zaman içinde Android kullanıcılarına ulaştırmaya başlamış olacak.

Yeni Android Google Assistant özelliği kullanıma başlanmaya hazırlanıyor

Öncelikle hatırlatmak gerekirse Google, 2019 yılında Android için Google Assistant sürüş modunu duyurmuştu. İlk duyurulduğunda da yakın bir zaman içerisinde Android işletim sistemli destekli modellerde kullanılmaya başlanması bekleniyordu. Ancak geçen uzun süre sonrasında halen daha Google Assistant sürüş modu Android için kullanıma başlanmadı.

Kısa bir süre önce ise yapılan çalışmalarda Android kapsamına Google Assistant sürüş modunun dahil edildiği detayına ulaşıldı. Ancak halen daha Google tarafından resmi olarak aktif edilmiş bir özellik olarak gündeme gelmiş değil.

Anlaşıldığı kadarı ile Google, yeni Google Assistant özelliği için Android işletim sistemi tarafında tüm çalışmaları yapmışa benziyor. Her ne kadar resmi olarak çıkış tarihi açıklanmasa da kısa bir süre içerisinde sürüş modunun aktif olacağını söylemek mümkün gibi görünüyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası