Battlefield 5’ten göz alıcı yeni fragman: Pasifik Savaşı!

  • 27 Ekim 2019
  • 144 kez görüntülendi.
Battlefield 5’ten göz alıcı yeni fragman: Pasifik Savaşı!

EA’nın Dice stüdyosuna yaptırdığı Battlefield 5, Eylül 2018’de piyasaya çıkmıştı. Oyun çıktıktan sonra gelen çeşitli güncellemeler ile oyuncuların ilgisini sürekli kendisine çekmeyi başardı. Özellikle “Battle Royale” modu ile oyuncuların ilgisini kazandı. Yeni güncellemenin adı Battlefield 5 Pasifik Savaşı olarak belirlenmiş durumda.

61 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Epic Games, Steam ve Humble Bundle gibi platformlarda her hafta bir oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Bu oyunlardan birisi de, 61 TL değerindeki Citadel Forged With Fire oldu.

Battlefield 5 Pasifik Savaşı fragmanı:

Bu güncelleme 31 Ekim‘de ücretsiz olarak yayınlanacak. Güncelleme ile 2 yeni harita da gelecek. Eklenecek olan 2 haritanın isimleri ise Iow Jima ve Pacific Storm olarak karşımıza çıkacak.

Wake Island haritası, yılın ilerleyen zamanlarında gelecek. Bu güncelleme ile oyuna, Katana, M3 Flamethrower, M1 Garand ve Lunge Mayını eklenecek.

Ayrıca her sınıf için yeni silahlar da geliyor. Keskin Nişancı sınıfı için, Type 99 Arisaka. Destek için, M1919A6 ve Sıhhiye için Type 100 SMG eklenecek. Gelecek olan silahların bazılarını fragmanda görebilirsiniz.

Oyuna gelen yeni araçlar arasında M4 Sherman ve Type 97 tankları, yeni amfibi araçlar ve MB Jeep bulunuyor.

Ayrıca iki yeni elit karakter bu güncelleme ile oyuna eklenecekler arasında yer alıyor. Amerikalı Jack Culver ve Japon avcı Keisuke Nakamura, ikisi de fragmanda bolca görülüyor.

https://shiftdelete.net/battlefield-5-ten-goz-alici-yeni-fragman-pasifik-savasi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası