SonTakip

Apple, Mac’lerde SSD fiyatlarını düşürdü!

Eğer Mac kullanıcısı iseniz ve yeni versiyona geçmek istemiyorsanız, Apple size yeni bir fırsat sunuyor. Bu indirim ile eski Mac bilgisayarlarınızı kolayca yükseltebileceksiniz.

Apple, Mac’lerde SSD fiyatlarını düşürdü!

Apple geçtiğimiz hafta yaptığı Hello Again etkinliğiyle ile yeni Mac bilgisayarlarını tanıttı. Fiyatlarıyla cep yakan yeni Mac’leri almayı düşünmeyenler ise alternatif arayışına düştü.

Mac’lerde SSD indirimi başladı

Übergizmo‘nun haberine göre, eğer Mac kullanıcısı iseniz ve yeni versiyona geçmek istemiyorsanız, Apple size yeni bir fırsat sunuyor.

Peki, nedir bu fırsat? Artık eski Mac’inize SSD yükseltmesini çok daha uygun fiyatlarla yapabileceksiniz. Tamamen değişken olan indirimler ise 200 dolardan başlıyor.

Normalde 512 GB SSD değişimi için 300-400 dolarlık bir ücret ödemeniz gerekiyorken, şimdi bu fiyat 200-300 dolara çekildi. 1 TB SSD desteği içinse 900 dolar yerine 600 dolar bandında başlayan fiyatlardan yararlanabileceksiniz.

Elbette bu fiyatlar ve indirim şimdilik ülkemizde geçerli değil. Asıl merak edilen ise Apple’ın neden böyle bir uygulamaya gittiği oldu. İlerleyen günlerde Türkiye için fiyatlar belli olduğunda sizleri yeniden bilgilendireceğiz.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/apple-maclerde-ssd-fiyatlarini-dusurdu-76589

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası