Amazfit, Türkiye pazarına girdi

Akıllı saatlerden tartılara, koşu bantlarından spor malzemelerine kadar spor ve sağlık konulu yenilikçi tasarımlara sahip ürünleriyle dikkat …

Amazfit, Türkiye pazarına girdi

Akıllı saatlerden tartılara, koşu bantlarından spor malzemelerine kadar spor ve sağlık konulu yenilikçi tasarımlara sahip ürünleriyle dikkat çeken Amazfit, Türkiye pazarında olacağını resmi olarak duyurdu. Firmanın akıllı ürünleri ABD başta olmak üzere birçok ülkede çok satanlar listesine giriyor.

Amazfit ürünleri Türkiye pazarında

Amazfit, IDC küresel giyilebilir cihaz pazarı izleme raporuna göre; 2020’nin ilk yarısında akıllı saatleriyle İtalya, İspanya, Hindistan başta olmak üzere çok sayıda ülkede yetişkin saat pazarının lider markası konumunda.

Türkiye’deki liderliğini Murat Sungur Özkan’ın yürüttüğü Amazfit, akıllı saat ve bilekliklerinin satışına birçok e-ticaret sitesi ve mağazada başladı.

Murat Sungur Özkan, Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü’ne de sahip Amazfit’in Türkiye pazarına girmesiyle ilgili “Eylül 2015’te kurulan Amazfit, geliştirdiği teknolojilerile uzmanlık alanı olan kişisel sağlık yönetimini ön plana çıkarıyor.  Donanımımızın yanı sıra akıllı telefon uygulamamız Zepp’in sağlık sektörü için önemli bir kazanım olduğunu düşünüyorum.  Zira, akıllı cihazlarda donanımları ileri seviyeye taşıyan unsurlar, ileri zekayla geliştirilmiş uygulamalar oluyor” dedi.

Amazfit olarak ilk amaçlarının satış ve teknik servis operasyonunda kullanıcıyı ön planda tutacakları bir ağ oluşturmak olduğunu belirten Özkan, Amazfit’in kişisel sağlığa yönelik uygun fiyatlı, gerçekçi ürünler sunacağını ifade etti.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası