Redmi SonicBass ve Earbuds 2c kulaklıkları tanıtıldı!

Uygun fiyatlı olarak konumlandırılan SonicBass ve Earbuds 2c kulaklıkları tanıtıldı. Kablosuz ve kulak içi formda olan bu iki kulaklık Redmi …

Redmi SonicBass ve Earbuds 2c kulaklıkları tanıtıldı!

Uygun fiyatlı olarak konumlandırılan SonicBass ve Earbuds 2c kulaklıkları tanıtıldı. Kablosuz ve kulak içi formda olan bu iki kulaklık Redmi imzası taşıyor ve seslendiği kullanıcı sayısı ise oldukça yüksek. İşte SonicBass ve Earbuds 2c özellikleri ve fiyatı:

Uygun fiyatlı yeni üyeler: SonicBass ve Earbuds 2c özellikleri

Kablosuz kulaklık modellerine her geçen gün farklı üyeler katılıyor. Yüksek fiyatlısından oldukça yüksek performanslısına kadar neredeyse her kullanıcının istediğini bulacağı bir alana dönüşen kablosuz kulaklıklara Redmi tarafından yeni iki üye katılıyor ve bu iki yeni kulaklığın en dikkat çeken yanı fiyatları. Düzenlenen bir etkinlik kapsamında duyurulan bu kulaklıların detaylarına bir bakalım.

Redmi SonicBass boyun askılı bir tasarıma sahip. Kulaklık micro USB ile şarj olabiliyor ve 12 saatlik bir kullanım sunuyor. 9.2 mm dinamik sürücülere sahip olan bu kulaklığın tasarımında fiziksel tuşlar bulunuyor. Bu sayede müzik veya arama kontrolleri yapılabiliyor. Kulaklık hem Google’ın sesli asistanını hem Amazon’un Alexa’sını hem de Apple’ın Siri’si ile uyumlu çalışabiliyor.

Redmi Earbuds 2c bize tasarım olarak bir modeli anımsatıyor. Xiaomi imzalı oldukça popüler olan kablosuz kulaklıkların tasarımında olan bu kulaklıklar, 4 saatlik bir kullanım sunuyor. Şık bir mat tasarıma yer verilen kulaklığın 300mAh pili bulunuyor. Kulaklık şarj kutusuyla birlikte 12 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor.

Kulaklık bluetooth 5 ile destekleniyor ve 10 metreye kadar da kesintisiz bir ses deneyimi sunuyor. Bu kulaklık da SonicBass gibi sesli asistan desteğine sahip. Kulaklıkta bir adet düğme bulunuyor ve buradan kontroller kolaylıkla yapılabiliyor.

SonicBass ve Earbuds 2c özellikleri yanında gerçek anlamda fiyatıyla dikkat çekiyor.  Redmi SonicBass 17 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip ve diğer model Redmi Earbuds 2c ise 20 dolara satın alınabiliyor.

Kaynak: Shiftdelete

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası