SonTakip

AirPods kablosuz kulaklık pazarında lider

Yeni bir rapora göre, Apple AirPods kablosuz kulakiçi kulaklıklar pazarı resmen ele geçirmiş durumda. Peki, AirPods bu büyük başarıyı nasıl elde etti?

AirPods kablosuz kulaklık pazarında lider

Aralık ayı itibariyle Apple AirPods kablosuz kulaklıklar tedarik sorunları ile birlikte çıkışını gerçekleştirse de bu durum onların pazarı ele geçirmesine engel olamadı. Pazar araştırma şirketi NPD tarafından sunulan yeni bir rapora göre, Apple AirPods kablosuz kulaklık pazarının hakimi konumunda

Apple AirPods satışları durdurulamıyor!

NPD raporu, bu yıl sadece ABD’de 900 bin kablosuz kulaklık satışının gerçekleştirildiğine dikkat çekiyor. Bu rakamın yüzde 85’inin ise Apple AirPods’a ait olduğu vurgulanmakta. Bu anlamda Apple Sony, Samsung veya Bragi gibi rakiplerini ciddi anlamda geride bırakmayı başarmış durumda.

Araştırma şirketi AirPods başarısında başarılı fiyatlandırma, marka etkisi ve W1 çipinin yarattığı heyecanın etkili olduğunu ifade ediyor. Ayrıca iPhone ve Siri uyumluluğunun da ses kalitesinin önüne geçtiği öne sürülüyor.

Daha önceki raporlarda, Apple kablosuz kulakiçi kulaklıklarının yüzde 98 müşteri memnuniyeti elde ettiği söylenmişti. Apple AirPods yurtdışı satış fiyatının 159 dolar, ülkemiz fiyatınınsa 899 TL olduğunu belirtelim.

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/airpods-kablosuz-kulaklik-pazarinda-lider-84745

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası