SonTakip

Age of Empires 4 duyuruldu!

Microsoft, Gamescom 2017 devam ederken bir sürprize imza attı ve Age of Empires hayranlarını oldukça sevindirecek olan Age of Empires 4’ü duyurdu!

Microsoft bugün bir sürprizin altına imza atarak dün gerçekleştirdiği etkinliğin ardından bir anda Age of Empires 4‘ü duyurdu. Fakat duyuru için hazırlanan video yalnızca konsept görüntüler içeriyor.

Age of Empires 4 nasıl olacak?

Age of Empires 4’ün varlığı ve aşağıda izleyebileceğiniz konsept görüntüleri dışında herhangi bir bilgi verilmedi. Bu yüzden şimdilik yapımın nasıl bir oyun olacağı konusunda kimsenin bir fikri olmadığını söyleyebiliriz.

Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemde Age of Empires serisinin ilk oyununu da HD grafiklerle yeniden yapacağını açıklayan Microsoft’un seriyi yeniden canlandırma hayalleri olduğu da Age of Empires 4 ile birlikte artık kesin gibi görünüyor.

Yapımla ilgili olarak söyleyebileceğimiz son şey de daha önce Sega firması için hazırladığı oyunlarla tanınan Relic firması tarafından hazırlanıyor olduğu. Microsoft bundan bir süre önce de Age of Empires serisini PC oyunculuğuna kazandıran Ensemble Studios’u dağıtma kararı almıştı.

Age of Empires 4 yalnızca Windows yüklü PC’ler için piyasaya sürülecek.

 

Kaynak adres : http://www.shiftdelete.net/age-of-empires-4-duyuruldu-84464

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 0 Ortalama: 0]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası