AC Syndicate Türkçe Yama Yayınlandı!

AnimusProjesi, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Assassin’s Creed: Syndicate’in Türkçe yamasını yayınladı. İşte Türkçe yama ile ilgili detaylar ve indirme linki!

AC Syndicate Türkçe Yama Yayınlandı!

Ubisoft‘un geçtiğimiz sene sonunda piyasaya sürdüğü Assassin’s Creed: Syndicate‘in Türkçe yama çalışmalarına başlanıldığını daha önce sizlere duyurmuştuk.

Bu sene yeni bir Assassin’s Creed oyunu göremeyeceğimiz şu dönemde, Assassin’s Creed: Syndicate için aylardır beklenen Türkçe yama nihayet yayınlandı. Böylelikle bir önceki oyunu tekrardan bitirebilir ya da ilk defa Türkçe olarak bitirebilirsiniz.

Daha önceki Assassin’s Creed oyunlarının da çevirisini yapan AnimusProje‘si ekibinin yayınladığı bu Türkçe yama, sadece ana oyunu tamamen Türkçeleştirmektedir. Oyunun DLC’leri ise ilerleyen günlerde tamamlanacak.

Assassin’s Creed: Syndicate‘in diyalogları ve altyazıları, bir önceki oyun olan Assassin’s Creed: Unity‘nin üç katına eşit olduğundan dolayı, Türkçe yamanın ilerleyişi de bu kadar uzadı.

Türkçe yama, Assassin’s Creed: Syndicate‘in orijinal sürümüne, yani son güncelleme olarak v1.5 sürümüne uyumludur. Onun dışında kesinlikle çalışmaz.

Türkçe yama ile ilgili tüm detaylara ve indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kaynak adres : https://www.shiftdelete.net/assassins-creed-syndicate-turkce-yama-yayinlandi-73056

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası