SonTakip

957 TL’lik oyun Amazon abonelerine ücretsiz oldu!

Amazon, Prime Gaming kapsamında ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer oyuncuların yüzünü oldukça güldürdü. 957 TL değerinde 8 oyunu …

957 TL’lik oyun Amazon abonelerine ücretsiz oldu!

Amazon, Prime Gaming kapsamında ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu sefer oyuncuların yüzünü oldukça güldürdü. 957 TL değerinde 8 oyunu bedavaya abonelerine sundu. Amazon’un parasız olarak verdiği oyunları almak için tek yapmanız gereken ise Prime Gaming kapsamına girmekten geçiyor. Oyunları edinmek için Prime Gaming sayfasına gidebilirsiniz.

957 TL değerindeki 8 oyun ücretsiz

Football Manager 2021

Football Manager 2021, Sports Interactive tarafından geliştirilen bir futbol direktörlüğü oyunu olarak karşımıza çıktı. Şimdiye kadar kemik bir oyuncu kitlesi edinen yapım, getirdiği yeni özelliklerle teknik direktörlük konusunu bir üst seviyeye taşıdı. 10 Kasım 2020 tarihinde pek çok platformda oyuncuların karşısına çıktı. Yapımın şu anki Steam fiyatı 299 TL olarak görünüyor.

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, Criterion Games tarafından geliştirildi. 2010 yılında oyuncuların karşısına çıkan yapım, 6 Kasım 2020‘de remastered sürümü aldı. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun, Steam‘de 219,99 TL fiyat etiketiyle sayışa çıktı.

Youtubers Life

Youtubers Life, oyun içerisinde Youtuber olmaya çalıştığımız bir yapım olarak karşımıza çıktı. Yapım, ünlü bir içerik üreticisi konumuna ulaşmanızı hedefliyor. Bu noktada yapmanız gereken ekipmanlarınızı geliştirip yeni oyunlar satın alarak video çekmek oluyor. Youtubers Life ilk olarak 18 Mayıs 2016 tarihinde oyuncularla buluştu. Ek olarak Android, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS, Xbox One, PC, Linux ve MacOS platformlarına geldi. Oyun şu anda Steam‘de 114 TL fiyatla sunuluyor.

  • Frostpunk
  • Journey to the Savage Planet
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

kamera sistemleri güvenlik kamerası