2020 Audi RS3 görüntülendi

2020 Audi RS3 görüntülendi

Performansı ile segmentindeki dengeleri değiştireceği düşünülen 2020 Audi RS3, görüntülendi.

Mercedes A45 AMG modelinin rakibi olarak piyasada olması beklenen Audi RS3, performansı ile olduğu kadar, tasarım detaylarıyla da dikkat çekiyor.

Ford, Mustang benzeri elektrikli SUV’u tanıtacak

Ford, Mustang modelinden ilham alarak yarattığı elektrikli SUV modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Peki, Ford elektrikli SUV tanıtım tarihi ne zaman?

2020 Audi RS3 beklentilerin üzerinde olabilir

Otomobil, tıpkı Golf 8 gibi Volkswagen’ın revize edilmiş yeni tasarım dilinin etkisinde bir tasarıma sahip olarak gelecek gibi gözüküyor.

Bu durum özellikle otomobilin arka aydınlatmalarında oldukça belirgin bir hâl almış.

Delikli fren diskleri ve büyümüş kaliperleri ile dikkat çeken yeni Audi RS3 modeli de, RS ailesinin diğer tüm üyeleri gibi oldukça agresif hatlara sahip bir tasarım ile geleceğe benziyor.

Bir önceki nesilde de kullanılan 2.5 litre hacmindeki, 5 silindirli benzinli bir motor ile satışa sunulması beklenen otomobilin yeni jenerasyonu, motor gücü ve tork tarafında iyileştirilmeler ile gelecek.

Otomobilin yaklaşık 420 HP gücünde ve 500 Nm torka sahip olacağı düşünülüyor.

Çift kavramalı tam otomatik şanzıman ile gelecek olan otomobilde Audi’nin dört çekiş sistemi olan Quattro teknolojisi de standart olarak gelecek.

Otomobilde daha önceki RS modellerinde olduğu gibi, RS logoyu özel spor koltuklar, alüminyum pedallar bulunacak. Buna ek olarak ön konsolunda ise 10.1 inçlik medya ekranı bulunması da bekleniyor.

Otomobilseverleri heyecanlandıran otomobilin, 2020 yılının son çeyreğinde yollarda olması planlanıyor.

https://shiftdelete.net/2020-audi-rs3-goruntulendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası