SonTakip

2019 BMW X7 ezber bozmaya geliyor!

2019 BMW X7 ezber bozmaya geliyor!

2019 BMW X7 ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kokpit görselleri sızdırılan BMW’nin yeni SUV aracı için bugün ilk teaser görseli yayınlandı. BMW X7 tasarımı ile tabiri caizse kendine hayran bıraktırıyor.

BMW X7 tasarımı tüm gözleri üzerine toplayacak!

2019 BMW X7 modeline ait olan ilk teaser bugün Alman otomotiv devinin, sosyal medya hesabı üzerinden sürüler ile paylaşıldı.

BMW’den yeni drift makinesi geliyor!

BMW’nin araştırma ve geliştirme müdürü Klaus Fröhlich, BMW severlerin iştahını kabarttı. Klaus Fröhlich’in açıklamasına göre yeni BMW M2 drift makinesi olarak anılacak.

Yeni araçları ile sürücülerin karşısına çıkmaya hazırlanan BMW, yeni X7 modeli ile SUV otomobil piyasasında tüm dengeleri bozmaya geliyor. Bugün paylaşılan teaser görselinde yeni aracın tasarımı pek anlaşılmasa da, BMW’nin alışa gelmiş böbrek ızgarasının önceki nesil  X serisi otomobillere göre oldukça büyük olduğunu gözlemlemekteyiz.

Taking luxury to a higher level.The first-ever BMW X7 is coming soon.

BMW paylaştı: 12 Ekim 2018 Cuma

Bu ayın sonralarına doğru tanıtılacağı belirtilen yeni SUV otomobilin tasarımı hatırlayacağınız üzere BMW tarafından alınan patentler ile gözler önüne serilmişti. Şık ve modern tasarım anlayışını yeni nesil aracına da aktaracak olan Alman otomobil üreticisi, sürücülerin dikkatini çekmeyi hedefliyor.

BMW 3 serisi ile yenilenen dijital ekran panelini yeni nesil aracında da kullanılacak olan BMW, iç yaşam konusunda sürücülere önceki nesil modellerine kıyasla birçok yenilik de sunacağını belirtti.

Audi ve Huawei güçlerini birleştiriyor!

Huawei ve Audi, Şangay’da gerçekleştirilen Huawei Connect 2018’de yeni Audi Q7 modelini de içeren akıllı bağlantılı araçlar alanında iş birliği planlarını açıkladılar.

Concept X7 iPerformance tarafından ön görülen X7 modeli, BMW‘nin CLAR mimarisine sahip olacak. 4.4 litrelik ikiz turbolu sekiz silindirli bir motordan güç alması beklenen 2019 BMW X7 modelinin ayrıca 3.0 litrelik altı silindirli bir seçeneğinin bulunması da ön görülüyor.

https://shiftdelete.net/2019-bmw-x7-ilk-teaser-yayinlandi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
kamera sistemleri güvenlik kamerası