SonTakip

1 TL’ye kablo koruyan makaron efsanesi!

Pahalılaşan teknolojik aksesuarlar, kutudan çıkmayan şarj aletleri derken elimizdeki şarj ve veri kablolarının değeri oldukça arttı. Çoğu kablo …

1 TL’ye kablo koruyan makaron efsanesi!

Pahalılaşan teknolojik aksesuarlar, kutudan çıkmayan şarj aletleri derken elimizdeki şarj ve veri kablolarının değeri oldukça arttı. Çoğu kablo zamanla yırtılma ve kopma sorunları ile kullanıcılara saç baş yoldurturken, bu aksesuarları korumanızı sağlayacak makaron çözümünü sizler için denedik.

1 TL’ye kablo korumak mümkün!

Telefon fiyatlarının artışıyla yarışacak hale gelen şarj ve veri kablolarınızı sadece 1 TL’ye daha uzun vadede sorunsuz kullanmanız makaronlar ile mümkün. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Makaron satın almak için: http://bit.ly/38iRIxh

Evlerimizde bulunan herhangi bir kablonun yırtılıp bozulması, çok daha büyük ve uğraştırıcı sorunlara neden olabiliyor. Telefon şarj kablosu gibi ince kablolar yapısı itibariyle oldukça kırılgan ve dayanıksızlar. Tabi ki bu durum kablo kalitesiyle de alakalı.

Ancak kopma ve yırtılma durumlarını aksesuarlarına iyi bakan kullanıcılar da yaşıyor. Bu sorunların en azından teknik bir sorun dışında fiziki açıdan önüne geçmek için sizler de makaron yardımıyla ek koruma yapabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete

Yazıyı Değerlendir
[Toplam 1 Ortalama: 5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri güvenlik kamerası