WhatsApp karanlık mod Beta kullanıcıları için yayınlandı!

  • 23 Ocak 2020
  • 101 kez görüntülendi.
WhatsApp karanlık mod Beta kullanıcıları için yayınlandı!

iOS ve Android telefonlar için WhatsApp karanlık mod ne zaman gelecek sorusu uzun zamandır soruluyordu. Daha önce Beta sürümünde ortaya çıkan karanlık mod kaldırılmş, kullanıcılar hayal kırıklığına uğramıştı. Ancak,WhatsApp kullanıcılarının en çok beklediği özelliklerden olan Karanlık Mod, bugün yayınlanan son Android için WhatsApp Beta sürümü ile yayınlandı.

Jeff Bezos’un WhatsApp mesajları hacklendi

Ünlü iş insanı Jeff Bezos’un WhatsApp mesajları hacklendi. Amazon CEO’sunun uğradığı saldırının sorumlusu olarak şaşırtıcı bir isimden bahsediliyor. Olaylara yanıt da gecikmedi…

WhatsApp Karanlık Mod, Beta kullanıcıları için yayınlandı

Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp, Android için sunulan test sürümünde (beta) nihayet karanlık moda kavuştu. WhatsApp karanlık mod görünümü de ortaya çıkmış oldu.

Karanlık modun yer aldığı sürüm yüklendiğinde, WhatsApp Tercihleri > Görüntüleme > Temalar başlığı altından ayarlama yapılabiliyor. Android 9.0 ve önceki sürümleri kullanan cihazlar, işletim sistemi tarafında karanlık mod desteklemediği için, WhatsApp tercih olarak da seçilebilmesini sağlanmış.

Karanlık mod, batarya performansına da etkide bulunacak. AMOLED ekranlar, siyah pikselleri kapatabildiği için güç harcamıyor. Durum böyle olunca da kullanıcılar karanlık modu kullanırken ekranlarındaki piksellerin büyük bir çoğunluğu kapalı olduğu için çok fazla enerji harcamayacak. Bu da kullanıcıların batarya kullanım süresinin artmasını sağlayacak.

Google Play Store’da yer alan WhatsApp Beta programına dahil olanlar, 2.20.13 sürümüyle beraber karanlık mod özelliğini kullanabilecekler. WhatsApp’ın popüler bir mesajlaşma uygulaması olması hem de karanlık modun gelmesi nedeniyle şu anda beta programı tamamen dolu. Yeterli seviyede test kullanıcısına sahip olduğu için artık beta sürecine alım yapılmıyor.

Yine de sizleri, beklenen WhatsApp karanlık mod özelliğinden alı koymamak için güvenilir bir APK dosyası indirme bağlantısı sunuyoruz. WhatsApp Beta 2.20.13 sürümünü ve karanlık modu deneyimlemek için buradan ilgili dosyaya ulaşabilirsiniz.

Not: Play Store dışından APK ile WhatsApp Beta uygulamasını kullanmanız, resmi Beta kullanıcısı olmadığınız için uygulamada bazı problemlere neden olabilir. Kurulumdan sonra doğabilecek herhangi bir hatadan ShiftDelete.Net sorumlu değildir.

https://shiftdelete.net/whatsapp-android-surumune-beklenen-ozellik-geldi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri