Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

TikTok için büyük güncelleme geldi!

  • 04 Nisan 2019
  • 75 kez görüntülendi.
TikTok için büyük güncelleme geldi!

TikTok özellikleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. TikTok güncelleme ile birlikte siber zorbalığa odaklanıyor. Yorum filtreleme özelliği sayesinde kullanıcılar neler yapabiliyor? İşte yeni özelliğin detayları…

TikTok uygulamasının ardındaki sır! – Video

En az bir kez hepimiz TikTok adlı uygulamaya denk geldik. Peki, hem çok sevilen hem de çok eleştirilen bu uygulamanın ardında ne var? Sizler için bunu araştırdık.

TikTok güncelleme detayları!

TikTok güncelleme ile birlikte siber zorbalığın önüne geçmek isteniyor. Yeni özellikle kullanıcılar, yorumlarda filtrelemek istedikleri kelimeleri kendileri belirleyebiliyor. Kendi listesini çıkarabilen kullanıcılar bu sayede istedikleri yorumları filtrelemiş oluyor.

TikTok güncelleme yaptığınız zaman etkinleşecek olan güvenlik özelliği sayesinde hesabı daha güvenli bir şekilde yönetmek mümkün.

“TikTok kullanıcıları hesaplarını daha akıllı ve güvenli bir şekilde yönetebilmek için yeni oluşturduğumuz güvenlik özelliğiyle istedikleri anahtar kelimeleri filtreleyebiliyor. Hesabınızı kimin takip edeceğine karar verebilir, dilerseniz tamamen gizli hesap haline de getirebilirsiniz” açıklamasını yapan TikTok yetkilileri; “Filtrenen Yorumlar” özelliğiyle, kullanıcılara kendi TikTok hesapları üzerinde daha çok kontrol hakkı tanıyor.

Yorum filtreleme özelliğine istenildiği kadar kelime eklenebiliyor. Ancak bunun için 30 karakter sınırı mevcut. İstenildiği durumda kelime listesinde kolayca değişiklik yapılabiliyor. Yorum filtreleme özelliğine erişe bilmek için “Gizlilik Ayarları” kısmına girmek gerekiyor.

TikTok güvenlik seçeneği içinde kullanıcılar hesaplarını gizli hale getirebiliyor. Ayı zamanda takipçi isteklerini onaylayabiliyor. Ayrıca TikTok sınırlı görüntüleme modu, uygulama içi raporlama ve filtreleme gibi korumalar sağlayabiliyor. Kullanıcılar, uygulamanın doğru kullanımı ve uygunsuz paylaşımlar için Kullanım Şartları bölümünü inceleyebilir.

TikTok iOS ve TikTok Android uygulamalarını, uygulama marketlerinde bulmak mümkün.

https://shiftdelete.net/tiktok-icin-buyuk-guncelleme-geldi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:
kamera sistemleri